Live Age wraz z Ringier Axel Springer Polska z wyróżnieniem w konkursie employer brandingowym

Gala People Awards 2020. Home Edition
Na zdjęciu: Gala People Awards 2020. Home Edition

Live Age wraz z Ringier Axel Springer Polska otrzymały wyróżnienie w konkursie Employer Branding Excellence Awards. Nagrodzony projekt to People Awards 2020. Home Edition.

Wyniki ogłoszono 9 września podczas Employer Branding Excellence Summit, najważniejszego wydarzenia, kształtującego rynek employer brandingu w Polsce. Konkurs był częścią jubileuszowej, dziesiątej edycji konferencji, która odbyła się online oraz w formule stacjonarnej w Warszawie.

Wyróżniony projekt – People Awards 2020. Home Edition – to wirtualna edycja dorocznej gali skierowanej do wszystkich pracowników Ringier Axel Springer Polska. Gala odbyła się w grudniu 2020 r., gdy stacjonarne spotkanie firmy zatrudniającej 1800 osób nie było możliwe ze względów pandemicznych. Edycja digitalowa People Awards 2020 została zaprojektowana od podstaw, ewoluując z jednodniowego wydarzenia do wielomiesięcznego projektu komunikacyjnego z eventowym finałem 10 grudnia 2020 r.

Projekt wywołał ogromne zainteresowanie i zaangażowanie pracowników. W finałowy wieczór przed ekranami zebrało się ponad 1200 osób, które wspólnie świętowały przez ponad cztery godziny części oficjalnej, a połowa z nich została razem kolejnych kilka godzin w wirtualnych pokojach na after party. W ocenie uczestników była to najlepsza gala People Awards w historii firmy.

Projekt  przyczynił się do wzrostu mierzalnych wskaźników zaangażowania pracowników. Badanie Kinetric (AON Hewitt), mierzące zaangażowanie pracowników rok do roku, wykazało wzrost tego wskaźnika na przełomie 2020/2021 aż o 9 proc. Tak dobre reakcje na galę People Awards 2020 były także jednym z czynników wpływających na uzyskanie przez Ringier Axel Springer Polska w lutym 2021 certyfikatu Great Place to Work. Na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród pracowników 72 proc. osób uznało, że Ringier Axel Springer Polska jest „świetnym miejscem pracy”.

– Ostatnie zmiany w komunikacji marketingowej dotyczą także employer brandingu. A może szczególnie jego, bo wyzwania, jakimi są budowanie społeczności w zespołach rozproszonych czy zachęcenie pracowników do powrotu do biur mają kluczowy wpływ na efektywność wielu organizacji. Równocześnie to moment, w którym zyskaliśmy „trzeci wymiar” budowania doświadczeń w postaci całkiem nowych form w digitalu. Mamy szczęście być jedną z tych agencji, które są liderami tej zmiany – mówi Dominik Górka, co-CEO i dyrektor kreatywny Live Age. – W przełomowych momentach warto odkrywać nowe możliwości z najlepszymi. A pracując z fantastycznymi ludźmi w Ringier Axel Springer Polska, jesteśmy właśnie takim teamem. Zmieniamy. Szukamy nowych formatów. I dowozimy świetne rezultaty – dodaje.

– Komunikacja wewnętrzna to przede wszystkim wyzwanie związane z zarządzaniem emocjami i relacjami w firmie. W czasach pandemii, pracy zdalnej to wyzwanie stało się jeszcze większe. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że udało się nam w czasie lockdownu przenieść emocje i docenić naszych ludzi w takim samym wymiarze jak w poprzednich latach, gdy mogliśmy spotkać się na żywo podczas People Awards – mówi Katarzyna Gaweł-Brudkiewicz, head of internal communications and engagement w Ringier Axel Springer Polska. – People Awards to nasza tradycja – co roku nagradzamy najlepsze projekty, osoby i zespoły. Zeszłoroczna Gala pokazała, że nikt i nic nas nie powstrzyma, by ją kontynuować  dodaje.

Wyróżnienie dla People Awards 2020 w konkursie Employer Branding Excellence Awards poprzedzone było nagrodami za najlepszy w kraju, wewnętrzny online experience marketing w Golden Arrow oraz za najlepszy event - celebrację marki w MP Power Awards.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt