BluPlatform.io i pierwszy rok najlepszej polskiej platformy do realizacji wydarzeń online

Za nami już ponad półtora roku prowadzenia działalności w warunkach pandemicznych. Gdyby na początku 2020 roku powiedziano nam, z jakiego rodzaju wyzwaniami będziemy się mierzyć, najpewniej nie uwierzyliśmy. Nie ma potrzeby ich tu wymieniać – wszyscy bardzo dobrze znamy tę historię. Pozwólcie, że pokrótce opowiemy o naszych ostatnich kilkunastu miesiącach platformy BluPatform.io.

Od samego początku zależało nam na tym, by stworzyć zaawansowane technologicznie i proste w użyciu stabilne narzędzie, które pozwoli przenieść wydarzenia stacjonarne do bezpiecznej przestrzeni online. Podjęliśmy decyzję, że w głównej mierze skupiać będziemy się na dużych wydarzeniach, gdzie kluczowy jest transfer wiedzy, komunikacja i networking – kongresach, konferencjach, prezentacjach czy targach. Przy planowaniu funkcjonalności platformy zależało nam, aby wydarzenia odbywające się na niej nie tylko najbardziej jak tylko to możliwe wykorzystywały potencjał znany nam z wydarzeń stacjonarnych, ale przede wszystkim nabrały zupełnie nowej jakości dzięki możliwościom oferowanym przez świat online. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szczególnie klientów korporacyjnych, platforma oferuje wachlarz możliwości brandingowych i praktycznie każdy jej element można dostosować do potrzeb klienta.

Ważnym dla nas z pewnością było nie tylko nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, ale też utrzymanie relacji z naszymi stałymi klientami. Zdecydowanie projektem, o którym warto powiedzieć więcej, jest konferencja 5. edycja Open Eyes Economy Summit, która odbyła się hybrydowo w listopadzie 2020 roku. Bardzo trafnie organizatorzy jako jedno z haseł promujących wydarzenie wybrali: Wszędzie, gdzie chcesz. Kiedy po krótkiej przerwie wakacyjnej po raz kolejny trzeba było zamykać się w domach, my współtworzyliśmy międzynarodową konferencję goszczącą 160 prelegentów i 3000 uczestników z aż 27 krajów. Wydarzenia organizowane w ramach OEES odbywały się w Centrum Kongresowym ICE Kraków i transmitowane były na platformę BluPlatform.io. Kolejnym kamieniem milowym dla platformy był Cybersec Global 2020, który ze względu na rangę, skalę i tematykę spotkania, a także wymagających partnerów musiał przejść niezależne testy w obszarze bezpieczeństwa i stabilności, narzucone między innymi przez NATO.

Zaufali nam również organizatorzy ponad 200 innych globalnych projektów takich jak HR Tech Summit 2020, Kongres Kardionefrodiabetologiczny 2020, Targi i Kongres LNE, V Międzynarodowa Konferencja PEM, D&I Changemakers Festival 2020, ABSL Digital Forum 2020, CEE SME Banking Club Conference 2020, 46. Zjazd Psychiatrów Polskich, Supercomputing Frontiers Europe 2021 czy Konferencja Orlen Team DAKAR 2021.

Z wielką satysfakcją i radością przyjęliśmy w maju 2021 roku wiadomość o tym, że nasz nowy produkt, platforma wydarzeniaonline.pl (obecnie BluPatform.Io), otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę branżową – MP Power Awards 2020. Jury uznało BluPlatform.Io za najlepsze na rynku narzędzie do organizacji wydarzeń online. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć taką cegiełkę do odbudowy potencjału sektora i razem z liderami branży MICE wyznaczać standardy nowej ery organizacji eventów. Podstawy sukcesu każdego wydarzenia pozostały bez zmian: odpowiednio dobrana technologia i przede wszystkim doświadczony, zaangażowany zespół, który ciągle pracuje nad nowymi rozwiązaniami. Z pewnością, nawet jeśli niebawem świat na nowo się otworzy, to wydarzenia online i hybrydowe pozostaną razem z nami już na zawsze. My jesteśmy na to gotowi i czekamy na nowe wyzwania.
contact@bluplatform.io
www.bluplatform.io

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl