Nowe kontakty, nowy hotel i święta tuż, tuż… czyli 38. edycja MP Fast Date®

Pierwszego października w Arche Hotel Poloneza odbędzie się pierwsze po przerwie spotkanie biznesowe MP Fast Date® organizowane przez MeetingPlanner.pl. Będzie to dobra okazja dla meeting plannerów, aby sprawdzić aktualną ofertę obiektów i dostawców usług w sektorze MICE. Będziemy rozmawiać, piec, malować i lepić.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów czy destynacji eventowych oraz branżowy networking.
Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meetinng plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. Założeniem warsztatów jest również, aby meeting plannerzy przygotowali się do sezonu wydarzeń świątecznych, które w ty roku mają szansę odbyć się na żywo.


Świąteczne pierniki wykonane przez podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej

Nowe i zweryfikowane Pierwszy po przerwie MP Fast Date® odbędzie się w Arche Hotel Poloneza w Warszawie – nowo otwartym obiekcie z portfolio Grupy Arche. Założeniem tegorocznego spotkanie jest możliwość weryfikacji oferty usług na rynku spotkań, prezentacja nowości, sprawdzenie, tego co dzieje się w poszczególnych destynacjach i na jaką współpracę z convention bureaus w nowej rzeczywistości mogą liczyć meeting plannerzy.

Kto będzie W wydarzaniu wezmą udział m.in. przedstawiciel convention bureus z Gdańsk Convention Bureau, Kraków Convention Bureau, Łódź Convention Bureau, Poznań Convention Bureau; obiektów  i miejsc eventowych jak: Haffner Hotel Sopot, Holiday Inn Gdańsk City Centre, Holiday Inn Warsaw City Center, hotele Scandic, InterContinental Warszawa, Merci Boutique Hotel, o3Hotel o3Meet o3Eat, Ogrody Wisła, Pieniny SPA Resort Szczawnica, Tauron Arena Kraków, The Bridge Wrocław MGallery oraz rozwiązań technologicznych: Blu Platform, Stream Space, RateHawk.

Mądra integracja Częścią spotkania będą warsztaty, które oprócz integracyjnego celu, stanowią inspirację do organizacji spotkań świątecznych, przygotowane przez Fundację Leny Grochowskiej i przeprowadzone wspólnie z jej pracownikami. Sekcja kulinarna poświęcona będzie świątecznym piernikom, przygotowanym od zera, a na dekoracji skończywszy, w grupie ceramicznej będzie można wyczarować różne przedmioty, które mogą stanowić niepowtarzalny prezent, a uczestnicy warsztatów malarskich będą tworzyć w rytm „harmonii z natury”.


Ceramika w wykonaniu podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej

Miejsce z misją MP Fast Date® odbędzie się w otwartym w tym roku Arche Hotel Poloneza w Warszawie. Obiekt wprowadził wiele działań związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Ogromną rolę odgrywają w tym podopieczni Fundacji Leny Grochowskiej, osoby niepełnosprawne intelektualnie. Przykładem takich działań jest oddana właśnie do użytku nowa część Arche Hotel Poloneza.
Więcej: Czy nadchodzi nowa era w hotelarstwie? >>>


Wiele elementów w aranżacji hotelu pochodzi z pracowni Fundacji

Meeting plannerów spoza Łodzi zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, który gwarantuje nocleg w Arche Hotel Poloneza oraz wyżywienie zgodnie z programem.
Rejestracja dla meeting plannerów i szczegóły: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl

Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań.
MP Fast Date® w Arche Hotel Poloneza w Warszawie to 38. edycja wydarzenia. Do tej pory w 15 400 biznesowych „szybkich randkach” wzięło udział 1570 meeting plannerów.
www.fastdate.meetingplanner.pl

Zobacz Hotel Arche Poloneza w wyszukiwarce obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl