MP MICE Tour®: Dwa oblicza Katowic

W programie MP MICE Tour jest wieczorny koncert w siedzibie Narodowej Orkiestry Polskiego Radia. Fot. Marcin Faliński
Na zdjęciu: W programie MP MICE Tour jest wieczorny koncert w siedzibie Narodowej Orkiestry Polskiego Radia. Fot. Marcin Faliński

MeetingPlanner.pl i Katowice Convention Bureau zapraszają organizatorów wydarzeń do udziału w kolejnej edycji wyjazdu studyjnego MP MICE Tour®. W programie są nowo otwarte obiekty i znane eventowe punkty stolicy Górnego Śląska, zarówno te tradycyjne, jak i nowoczesne.

Katowice, które poznamy podczas październikowego MP MICE Tour®, mają dwa oblicza. W tym mieście historia, kultura, tradycja i nowoczesność spotykają się ze sobą, czasem się przenikają, by za chwilę stanąć naprzeciw siebie. W efekcie organizowanie wydarzeń w Katowicach stało się nie tylko atrakcyjne, ale bardzo modne. Warto sprawdzić potencjał destynacji, dla której wydarzenia są jedną ze strategicznych podstaw rozwoju.

Muzeum Śląskie 

Nikiszowiec

W klimat „dawnego” Śląska wpiszą się m.in. zwiedzanie Muzeum Śląskiego oraz warsztaty integracyjne i spacer po Nikiszowcu przygotowane przez Fabrykę Inicjatyw Lokalnych. Odwiedzimy też Walcownię Cynku – nie do końca odkrytą przestrzeń eventową. Nie zabraknie tradycyjnej i nowoczesnej kuchni śląskiej.
Kulminacją pierwszego dnia wyjazdu będzie wieczorny koncert w siedzibie Narodowej Orkiestry Polskiego Radia – miejscu na wskroś nowoczesnym, ale czerpiącym z bogatej tradycji i kultury regionu.

Uczestników wizyty studyjnej będzie gościł nowo otwarty Mercure Katowice Centrum. Hotel wpisuje się w przemianę przemysłowych Katowic w ekologiczne miasto. Dzięki wykorzystaniu rozwiązań przyjaznych środowisku, materiałów z recyklingu czy fasady budynku pokrytej naturalną zielenią, obiekt jest wcieleniem hotelarskiej myśli przyszłości.
W programie MP MICE Tour® znajdą się także wizyty w Vienna House Easy, Q Hotel oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.

Spodek

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

MP MICE Tour® do Katowic odbędzie się w dniach 8 – 9 października.
Zaproszenie do udziału w wyjeździe studyjnym skierowane jest do organizatorów eventów, konferencji i podróży motywacyjnych, reprezentujących agencje eventowe, incentive travel, PCO, DMC, biura podróży, oraz klientów docelowych – reprezentujących firmy, korporacje i stowarzyszenia.
Szczegóły: www.micetour.meetingplanner.pl
REJESTRACJA >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt