SITE Poland z nową Radą Dyrektorów

SITE Poland: Rada Dyrektorów kadencji 2022 – 2023. fot. Kuba Kiljan
Na zdjęciu: SITE Poland: Rada Dyrektorów kadencji 2022 – 2023. fot. Kuba Kiljan

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków SITE Poland przeprowadzone zostały wybory do Rady Dyrektorów na kadencję 2022 – 2023. Znalazło się w niej pięć osób z dotychczasowego zarządu stowarzyszenia.

Radę Dyrektorów SITE Poland kadencji 2022 – 2023: prezes Grażyna Grot-Duziak (Weco Travel Meetings&Events) oraz wiceprezeski Anastazja Szerkus (Conqueror Travel Club) i Joanna Montenarh (Travel Projekt). W Radzie znaleźli się także Kinga Bil (rprezentująca projekt Young Leader), Piotr Cieślak (Travelmediate), Monika Górnik (Weco-Travel Meetings&Incentives), Jarosław Hulboj (BCD Meetings&Events Poland), Krzysztof Kołacz (Conqueror Travel Club) oraz Radosław Szafranowicz-Małozięć (Kadry Turystyki). Komisję Rewizyjną tworzą: Elżbieta Grykałowska (eTravel), Agnieszka Jasińska-Goerdt (PolHotRep) i Grażyna Łukaszyk (NU Horizons).

– Skład nowej Rady Dyrektorów odpowiada obszarom i projektom, które rozwinęliśmy i będziemy kontynuować. Dokładamy nowe inicjatywy, które okazują się ważne dla członków w nowej rzeczywistości. Zależy nam przede wszystkim na utrzymaniu i dalszym pogłębianiu współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i convention bureaus w Polsce i promowaniu Polski jako ciekawej destynacji incentive w ramach naszego projektu Destination Poland – mówi Grażyna Grot-Duziak. – Dużo uwagi poświęcimy też projektowi „Young Leaders Programme”, Certyfikacji CSR i Sustainability. Mamy też nadzieję na nowe inicjatywy edukacyjne. Przed nami dużo wyzwań związanych przede wszystkim z limitem czasu, odpływem kadr i niepewnością, jaka towarzyszy nam w firmach, gdzie pracujemy. Jestem pewna, że tak silny i doświadczony zarząd z sukcesem poprowadzi nasze stowarzyszenie przez kolejne dwa lata – podkreśla prezes SITE Poland.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków SITE Poland odbyło się w warszawskim hotelu Hilton. 

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt