Meepla. Nowa platforma do organizacji wydarzeń hybrydowych i online na polskim rynku

Meepla, czyli meeting event experience platform, to narzędzie zaprojektowane przez agencję eventową Fabryka Wydarzeń. – W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe oraz problematykę, z jaką mierzą się organizatorzy, stworzyliśmy oprogramowanie, które daje wiele możliwości dla firm w zakresie komunikacji z uczestnikiem, live streamingu i sprawnego zarządzania eventem – mówi Mateusz Macyszyn, General Manager agencji.

Proste rozwiązanie dla wydarzeń hybrydowych i online
Platforma oferuje narzędzie do rejestracji z generatorem raportów, dopasowany branding wydarzenia, system powiadomień uczestnika przez sms i mailing, strefę spotkań dla partnerów oraz budowania relacji z kontrahentami lub pracownikami. Meepla to funkcjonalna aplikacja, w której w szybki sposób powstaje spersonalizowany event z możliwością promocji przez dedykowane bannery video, animacje oraz rozbudowany landing page. Użytkownicy otrzymują dostęp do biogramów prelegentów, harmonogramów spotkań, ankiet i interaktywnych materiałów.    

System wygodny dla organizatora
Nie musisz poświęcać czasu oraz odpowiadać za wprowadzenie informacji. Zespół odpowiedzialny za Meepla oferuje wdrożenie, administrację oraz projektowanie graficzne elementów w ramach tworzenia personalizowanego eventu w platformie. – Otrzymując kompleksową opiekę, możesz skoncentrować się na własnych zadaniach i relacjach z uczestnikami wydarzenia. W dobie szybkiej transformacji oraz ilości danych, które przetwarzamy codziennie, nie chcemy, by klient korzystający z systemu jeszcze musiał skupiać się na przygotowaniu eventu. Dostaje gotowy produkt, loguje się do panelu, uruchamia transmisję, ma własny branding oraz dopasowane widoki. W kolejnych miesiącach wdrożymy kolejne moduły, aby rozwijać funkcjonalności. Dzisiaj z naszych usług korzystają klienci korporacyjni organizując konferencje, kongresy oraz spotkania wewnątrzfirmowe. Meepla ma rozbudowany system rezerwacji miejsc, generowania pokoi, a jednocześnie jest bardzo prosta. W dodatku platforma ma służyć w przyszłości wydarzeniom stacjonarnym, aby komunikować się z uczestnikami na etapie promocji, relacjonować bieżące zdarzenia, a także w szybki sposób przekazać wiadomość w przypadku zagrożenia – podsumowuje Mateusz Macyszyn.

Koncentracja na przyszłości klienta
Fabryka Wydarzeń to wrocławska agencja 360°, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji eventów. Odpowiada za pełną kreację, komunikację oraz zarządzanie projektami metodą organizacji opartej na wiedzy – pracując z klientem, a jednocześnie rozwijając ich doświadczenia związane z event managementem. Celem strategicznym firmy dla każdej współpracy jest dostarczenie klientowi efektywności biznesowej, zgodnie z agencyjnym brand claimem – doświadczenia, emocje, przyszłość.  Domeną Fabryki Wydarzeń są eventy employer brandingowe, biznesowe oraz kompleksowe wsparcie w obszarze realizacji digitalowych.

Kreacja już nie wystarczy, rozwijamy nowe kompetencje
– Będziemy skupiać się w kolejnych latach na rozwoju własnych narzędzi. Mamy pomysły na nowe rozwiązania dla branży i dlatego klienci doceniają nasze postępy w transformacji czy ostatnio wprowadzoną platformę Meepla. W efekcie stajemy się wartościowym partnerem w zarządzaniu projektem eventowym oraz budowaniu jego wartości marketingowej. Agencje eventowe obecnie muszą mieć więcej do zaoferowania niż sama kreacja. Powinny posiadać szereg kompetencji, aby w obszarach employer branding, sprzedaży produktów czy promocji marki – zrozumieć potrzeby drugiej strony i móc zaproponować rozwiązania dla klienta, które przyniosą pożądane efekty – podsumowuje Jolanta Kozłowska, Business Development Partner w Fabryce Wydarzeń.

Wejdź na meepla.online i poznajmy się lepiej >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl