Celuch Consulting wyróżniony znakiem jakości Made in Toruń

Certyfikat Made in Toruń w dziewiątej edycji programu otrzymało 14 przedsiębiorców. Jednym z laureatów jest założona i prowadzona przez Krzysztofa Celucha firma Celuch Consulting.

Przyznając znak jakości Made in Toruń, miasto wspiera miejscowe produkty i usługi. Certyfikat otrzymują firmy funkcjonujące na toruńskim rynku i stawiające na wysoką jakość. Program prowadzony jest przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. W tym roku kapituła znaku wyróżniła 14 biznesowych przedsięwzięć, upowszechniających dobre praktyki w swojej branży, działające zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Wśród laureatów są m.in. firmy zajmujące się innowacyjnymi technologiami nanowęglowymi, hurtowym obrotem paliwami, usługami medycznymi, programowaniem komputerowym czy firma consultingowa.

 – Znak jakości Made in Toruń to potwierdzenie profesjonalizmu, tożsamości i związku z miastem, które od zawsze było na szlaku handlowym. Potwierdzenie przez kapitułę i nadanie kolejnego certyfikatu usługom szkoleniowym Celuch Consulting sprawia, iż rozwijamy produkty i edukujemy w kierunku przyszłości – mówi Krzysztof Celuch, CEO Celuch Consulting.

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 18 października w Centrum Sztuki Współczesnej. W Kinie Centrum prezydent Torunia Michał Zaleski wręczy statuetki Made in Toruń przedstawicielom 14 firm.

Zobacz też: Krzysztof Celuch: Wybiegam poza branżę spotkań >>>
Zobacz też: Krzysztof Celuch otwiera Celuch Consulting >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt