Zmiany w agencji Power. Olga Krzemińska-Zasadzka nadal prezesem

Olga Krzemińska-Zasadzka, prezes Power sp. z o.o. obecnie posiada 97 pro. udziałów spółki
Na zdjęciu: Olga Krzemińska-Zasadzka, prezes Power sp. z o.o. obecnie posiada 97 pro. udziałów spółki

Ostatnie miesiące przyniosły istotne aktualizacje w działaniu warszawskiej agencji eventowej Power Sp. z o.o. Objęły one przekształcenia wewnętrzne oraz zmiany w ofercie wprowadzone na skutek pandemii.

Olga Krzemińska-Zasadzka zakupiła 50 proc. udziałów w firmie Power Sp. z o.o. (obecnie posiada 97 proc. udziałów), nadal pełni funkcję prezesa spółki. Z agencją rozstał się, będący partnerem w spółce – Piotr Zasadzki. Funkcję dyrektora zarządzającego pełni obecnie Magdalena Jendyk związana z agencją od wielu lat.

Pomimo formalnych zmian dane firmy i dane kontaktowe pozostają te same. Zmian czy aneksów nie wymagają – jak informuje agencja Power – także umowy.

W następstwie pandemii agencja rozszerzyła działalność o obszar eventów online. Wdrożyła nową platformę internetową poświęconą działaniom digital: online.agencjapower.pl oraz https://demo.platforma.agencjapower.pl.

– Mimo zmian, jakich w ostatnim czasie doświadczyliśmy wszyscy, jaki i wewnętrznych przekształceń w naszej firmie, pragniemy zapewnić, że jest z nami ten sam „power” – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka, prezes agencji. – Od momentu złagodzenia obostrzeń, wszyscy pracownicy pracują nad ofertami i realizacjami dla klientów zachowując ten sam, wysoki poziom usług i dbając o bezpieczeństwo sanitarne – zaznacza.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt