Laureaci KTR Hall of Fame 2021

Asiya Malinowska i Jakub Kamiński z agencji Brain oraz Sebastian Pańczyk. fot. Jacek Poremba
Na zdjęciu: Asiya Malinowska i Jakub Kamiński z agencji Brain oraz Sebastian Pańczyk. fot. Jacek Poremba

W tegorocznej, czwartej edycji, tytuł Hall of Fame otrzymują Sebastian Pańczyk oraz Asiya Malinowska i Jakub Kamiński z agencji Brain. Uhonorowanie laureatów będzie można obejrzeć podczas gali KTR/Innovation, 26 listopada.  

Hall of Fame jest uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Nagroda jest przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej przez zarząd KTR.

Jakub Kamiński, partner & creative director, Brain. W latach 1992-2001 związany z warszawskim oddziałem Publicis jako creative director i członek zarządu. Pracując w Publicisie, poznał Asiyę Malinowską – współzałożycielkę Brain. Od tego czasu razem tworzą Brain, a teraz także Empathy Rocks.
Szymon Gutkowski, współzałożyciel DDB Warszawa i przyjaciel wyróżnionych powiedział - Asiya i Kuba tworzyli historię tego rynku, naszej branży w Polsce, ale co ważniejsze, tworzą cały czas jego przyszłość. Maciej Marasek z agencji 2012 dodaje – potrafią myśleć w poprzek, Kuba i Asiya właśnie tacy są, myślą w poprzek, potrafią myśleć wbrew zasadom, po to by osiągnąć swój kreatywny cel.

Sebastian Pańczyk – reżyser, ilustrator i designer. Wielokrotnie nagradzany zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Reżyser wielu teledysków oraz reklam najbardziej znanych krajowych i międzynarodowych marek. Autor najbardziej znanych postaci reklamowych brand hero. Współzałożyciel i dyrektor kreatywny studia Dobro oraz juror konkursów reklamowych.
– Sebastian Pańczyk to dla mnie przede wszystkim artysta, który ma niesamowitą wizję i udało mu się wykreować swój bardzo spójny, charakterystyczny dla niego świat – podsumowała Brodka.

Laureatami ubiegłorocznych nagród Hall of Fame byli: Szymon Gutkowski, Paweł Kastory i Marcin Mroszczak.

Gala KTR/Innovation odbędzie się 26 listopada w godzinach 13.00-17.00 i od godz. 19.30.
Można ją obejrzeć po po zarejestrowaniu się w serwisie vod.sar.org.pl.

Zobacz też Wspólna gala finałowa KTR i Innovation 2021 >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt