MeetingPlanner.pl i Konferencje.pl razem: jeszcze więcej narzędzi dla organizatorów wydarzeń, obiektów i dostawców usług

MeetingPlanner.pl – najstarszy portal branży eventowej, organizator Konkursu MP Power Awards® i Konferencje.pl – najdłużej funkcjonujące na rynku narzędzie umożliwiające wyszukanie i wybór obiektu na event, działają razem, tworząc Grupę Meeting Planner.  

MeetingPlanner.pl od ponad dziesięciu lat dostarcza informacje i wiedzę, integruje środowisko eventowe, tworząc branżową społeczność. Konferencje.pl od 20 lat dają organizatorom wydarzeń możliwość precyzyjnego doboru miejsca na swoje wydarzenie. Obecnie oba serwisy zostały zintegrowane. U podstaw współpracy leżą wieloletnie doświadczenie, sprawdzone rozwiązania, chęć rozwoju i dostosowywania narzędzi do wymogów rynku i potrzeb jego uczestników.
W efekcie wszyscy użytkownicy portalu MeetingPlanner.pl będą mogli korzystać w swojej pracy z rozbudowanego narzędzia – wyszukiwarki obiektów Konferencje.pl, dzięki któremu w krótkim czasie znajdą odpowiednie miejsce na swoje wydarzenie, biorąc pod uwagę takie parametry jak lokalizacja, pojemność czy warunki techniczne, ale także możliwości budżetowe. Dostęp do treści opracowywanych przez zespół MeetingPlanner.pl będzie możliwy w obu serwisach.

W wyniku integracji zarówno meeting plannerzy, jak i przedstawiciele obiektów i miejsc eventowych będą mieli szybki dostęp do informacji i inspiracji oraz spotkań i narzędzi, które ułatwią i zoptymalizują pracę. Pomoże to również w weryfikacji rynku, co w obecnym czasie wydaje się szczególnie istotne. Działanie w ramach Grupy pozwala w pełni odpowiedzieć na zadania stawiane współczesnym mediom branżowym. Do ich funkcji informacyjnej czy budującej środowisko branżowe, dołącza także ułatwienie komunikacji B2B, a poprzez prezentację przejrzystego obrazu rynku wsparcie bezpiecznego podejmowania biznesowych decyzji. – Taki stawiamy sobie cel. Dawać wiedzę i inspirację, dostarczać nowoczesne narzędzia, po to, żeby praca na trudnym obecnie rynku eventowym była efektywna zarówno dla organizatorów wydarzeń, jak i zarządzających obiektami. Cały czas branża jest w fazie transformacji i my staramy się dostarczać takie rozwiązania, które nie tyle dotrzymują kroku konsekwencjom tych zmian, ale je wyprzedzają – mów Sylwia Banaszewska, prezes zarządu Meeting Planner Sp. z o.o.

– Stawiamy na synergię i nieustanny rozwój. Zarówno Konferencje.pl, jak i Meeting.Planner.pl nie poprzestają w zapewnianiu coraz lepszych usług, które nie tylko skrócą dotarcie organizatorom spotkań do idealnych obiektów, ale też podpowiedzą nowe rozwiązania i zainspirują do pójścia nową drogą – mówi Michał Stradomski, wydawca/prezes Konferencje.pl.

Meeting plannerzy będą mieli więc dostęp do większej liczby zweryfikowanych obiektów, a oferta obiektów trafi do społeczności organizatorów wydarzeń, których od ponad dekady skupia MeetingPlanner.pl. Grupa Meeting Planner planuje przeprowadzenie kampanii informacyjnej skierowanej do użytkowników obydwu serwisów, dotyczącej możliwości korzystania z nowych narzędzi.

Wyszukiwarka obiektów Konferencje.pl dostarcza informacje o 4942 obiektach w całej Polsce (stan na 8.12.21). W 2022 roku do kryteriów wyboru obiektu takich jak jego lokalizacja, pojemność sal w różnych ustawieniach, liczba sal i pokojów, warunki techniczne, usługi komplementarne, dołączy możliwość szacowania budżetu i porównywania cen. Będzie to pierwsze tego typu narzędzie – wyspecjalizowane w obsłudze branży spotkań – na polskim rynku.

MeetingPlanner.pl dalej planuje rozwijać serwis i dostarczać informacje na temat rynku na portalu i za pomocą newslettera, ułatwiać komunikację biznesową za pomocą takich formatów jak warsztaty biznesowe MP Fast Date® (39. edycja MP Fast Date® odbędzie się w stycznie 2022 r., w lutym planowana jest specjalna edycja warsztatów poświęcona kulinarnej oprawie eventów czyli MP Speed Tasting) czy wizyty i wyjazdy studyjne MP MICE Tour®, oraz zachęcać do dyskusji na ważne dla branży tematy i włączania się do działania na rzecz jej rozwoju podczas spotkań z cyklu MP MICE & More®.
W roku 2022 odbędzie się jubileuszowa edycja organizowanego przez MeetingPlanner.pl konkursu MP Power Awards®. Po raz dziesiąty jury wybierze najlepsze projekty eventowe, obiekty, produkty oraz najbardziej wpływowe postaci w branży i agencję roku.

Grupę Meeting Planner tworzą obecnie serwis MeetingPlanner.pl, konkurs branży eventowej MP Power Awards®, wyszukwiarka obiektów Konferencje.pl. Grupa planuje dołączenie do swojego portfolio kolejnego narzędzia i wydarzenia branżowego z dziedziny zrównoważonego rozwoju i ESG.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl