Pierwsza edycja Let’s Meet (powered by m&i) w Gdańsku!

Zapraszamy na zupełnie nowe wydarzenie na mapie spotkań w Polsce – „Let’s Meet. Event Professionals Forum”. Spotkajmy się podczas butikowych targów biznesowych w Gdańsku w dniach 30-31 marca 2022 roku, w Radisson Hotel & Suites w Gdańsku. Partnerem strategicznym wydarzenia jest InvestGDA.

Chcesz poznać nowych ludzi i nawiązać solidne kontakty, a przy tym przedstawić swoją ofertę i zbudować markę firmy? W Gdańsk Convention Bureau wierzymy, że zawsze warto się spotykać. Obecnie, branża, która tak mocno ucierpiała z powodu pandemii, musi postawić stabilne kroki na drodze do odbudowy, a to sprawia, że jeszcze bardziej warto rozmawiać, zwłaszcza osobiście. Oczywiście, z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa sanitarnego.

Dlatego nie czekaj i już dziś zaplanuj podróż do Gdańska. Pierwsza edycja „Let’s Meet. Event Professionals Forum” odbędzie się w ostatnich dniach marca. Co czeka na uczestników? Przede wszystkim dwa dni pełne spotkań, merytorycznych rozmów oraz prezentacji ofert wystawców z Gdańska i województwa pomorskiego oraz innych, wiodących destynacji turystycznych z Polski. Jako organizatorzy doskonale rozumiemy, jak istotne jest właściwe wyselekcjonowanie potencjalnych klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowanym partnerem z siedzibą w Wielkiej Brytanii – Big Worldwide Limited (BWL). To organizatorzy znanych i cenionych przez branżę, wydarzeń pod nazwą „Meetings & Incentives Forums” (m&i), gwarantujących udział najwyższej klasy uczestników.

Wśród blisko 40 zaproszonych hosted buyers znajdą się organizatorzy wydarzeń korporacyjnych, podróży motywacyjnych, touroperatorzy, biura podróży, agencje eventowe oraz przedstawiciele międzynarodowych stowarzyszeń z m.in. Belgii, Czech, Francji, Niderlandów, Niemiec i krajów skandynawskich.

Wystawcom gwarantujemy:

  • 2 dni spotkań do nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • minimum 20 najwyższej jakości spotkania b2b,
  • marketing i ekspozycję przez VisitGdansk,
  • udział w wydarzeniach networkingowych,
  • bilety w specjalnej cenie na konferencję New Trends in Tourism 2022.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.lets-meet.pl.
Spotkajmy się w Gdańsku! Let’s Meet in Gdańsk!

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl