Międzynarodowy webinar MPI Poland o eventach hybrydowych

MPI Poland Chapter zaprasza na spotkanie poświęcone eventom hybrydowym. Podczas międzynarodowego webinaru, uczestnicy wymienią się doświadczeniami, jak planować i prowadzić wydarzenia hybrydowe oraz jak najlepiej je wykorzystać – z perspektywy organizatora i klienta. Webinar pod nazwą „Hybrid event – how to turn it into a treasure chest?” odbędzie się 14 stycznia.

Zdaniem MPI wydarzenia wirtualne okazały się być skalowalne, bezpieczne i opłacalne, i na pewno nie znikną. Jako nowy standard spotkań wyłania się hybrydowy model wydarzenia, łączący bogate doświadczenia eventu stacjonarnego z zasięgami i wygodą wydarzenia wirtualnego. Trudno jednak zaprzeczyć, że wydarzenia wirtualne i hybrydowe wiążą się problemami, głównie technicznymi i dotyczącymi zaangażowania.

Webinar MPI Poland Chapter ma na celu omówienie wszystkich wyzwań wynikających z organizacji eventów hybrydowch oraz znalezienie dla nich optymalnych rozwiązań. Punktem wyjścia będą wyniki ankiety przeprowadzonej wśród członków europejskich oddziałów MPI. Goście specjalni reprezentujący korporacje, branżę IT, obiekty, dostawców AV – podzielą się swoimi doświadczeniami w planowaniu i prowadzeniu wydarzeń hybrydowych, a także ich wykorzystania z perspektywy organizatora i klienta.

Webinar odbędzie się 14 stycznie, w godz. 10 – 14, na platformie Meeting15. Udział jest bezpłatny, wymagana rejestracja >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl