Polhotrep nawiązało współpracę z Distant Frontiers

Nepal. DMC Distant Frontiers posiada 24 biura w Nepalu, Indiach, Bhutanie i na Sri Lance
Na zdjęciu: Nepal. DMC Distant Frontiers posiada 24 biura w Nepalu, Indiach, Bhutanie i na Sri Lance

Do grona firm reprezentowanych przez Polhotrep dołączyła Distant Frontiers – DMC z siecią 24 biur w Indiach, Nepalu, Bhutanie i na Sri Lance.

Distant Frontiers specjalizuje się w planowaniu firmowych programów motywacyjnych i programów specjalnych, tworzonych w odpowiedzi na zapytanie. Zespół Distant Frontiers tworzy programy prezentujące różnorodność kultur indyjskiego subkontynentu. Programy opierają się na zasadach odpowiedzialnej turystyki, świadomości społecznej i zrównoważonego rozwoju. W swoich propozycjach Distant Frontiers stawia na kreowanie doświadczeń w oparciu o to, co najlepsze w reprezentowanych przez nich miejscach – Indiach, Nepalu, Bhutanu i Sri Lance.

DMC działa od 1994 roku, obecnie w 24 biurach. Spółka należy do Fairfax Financial Holdings, holdingu usług finansowych z siedzibą w Toronto. Dysponuje tzw. Destination Knowledge Centre – swojego rodzaju wewnętrznym laboratorium podróży, którego zadaniem jest poszukiwanie nowych pomysłów i doświadczeń. Posiada Zespół Zarządzania Kryzysowego, zajmujący się zarządzaniem wszelkimi sytuacjami krytycznymi i awaryjnymi, które mogą pojawić się w toku działalności.  

Dla przypomnienia aktualne informacje dotyczące podróżowania do wszystkich czterech krajów, w których działa Distant Frontiers:
Sri Lanka – obecnie otwarta, bez kwarantanny. Podróżni muszą być podwójnie zaszczepieni, a od drugiego szczepienia musi upłynąć 15 dni. Nie ma konieczności przeprowadzania testu PCR po przybyciu do Kolombo, obowiązkowy jest test PCR na 72 godziny przed wyjazdem. Obowiązuje lokalne ubezpieczenie covidowe Sri Lanki – wszyscy przylatujący od 1 stycznia 2022 muszą złożyć formularz deklaracji zdrowia online.
Indie – obecnie zamknięte dla ruchu turystycznego do odwołania.
Nepal – obecnie otwarty dla wszystkich narodowości bez kwarantanny z wyjątkiem obywateli krajów afrykańskich. Podróżni muszą być podwójnie zaszczepieni, a od drugiego szczepienia musi upłynąć 15 dni. Obowiązkowy raport z negatywnego testu PCR na 72 godziny przed wyjazdem. Losowo wykonywany jest losowy szybki test antygenowy po przybyciu
Bhutan – obecnie zamknięty dla turystyki międzynarodowej do odwołania.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl