Harmony Hotels zmienia nazwę na Polskie Hotele Niezależne

Rada Hoteli Fundacji Harmony Hotels (wcześniej Polish Prestige Hotels), podjęła decyzję o zmianie nazwy organizacji na Polskie Hotele Niezależne.

Dotychczasowe cele oraz zakres działalności organizacji pozostają bez zmian. Niezmieniona pozostaje nazwa programu lojalnościowego Fundacji: Prestige Club, na tą chwilę nie ma również decyzji o zaniechaniu używania handlowej nazwy Harmony Polish Hotels.

– Nowa nazwa zapewni przede wszystkim właściwą komunikację tego, na czym od początku istnienia Fundacji koncentrowaliśmy największą uwagę. Podkreśli wiodący cel naszej działalności: wsparcie marketingowe polskich hoteli niezależnych. W naszej ocenie wskaże również na właściwy przekaz naszej wizji i misji. Zwróci większą uwagę otoczenia na wartości polskich obiektów hotelowych, które z dumą zrzeszamy i reprezentujemy. Mamy nadzieję, że uzyskana dzięki temu lepsza czytelność działalności Fundacji, pozytywnie wpłynie na podniesienie rangi organizacji i rozwój Grupy, a co za tym idzie, jeszcze skuteczniejszą dbałość o interesy rodzimych obiektów hotelowych i ich cele biznesowe – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji.

– Nowa nazwa dostosowana jest również do oferty hoteli członkowskich, zrzeszonych w organizacji. Promujących przede wszystkim polską gościnność, w tym lokalną kulturę, historię czy tradycje. Fundacja, uprzedzając zmiany, w swojej wizualizacji zewnętrznej od dawna podkreśla, że jest organizacją co do zasady zrzeszającą polskie hotele niezależne i używa doprecyzowania „Polskie Hotele Niezależne”, uzupełniając nazwę Harmony Polish Hotels – dodaje prezes.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl