MP Fast Date® w Leonardo Royal Warsaw: kogo spotkamy?

MP Fast Date® po raz pierwszy zagości w zlokalizowanym w centrum stolicy Leonardo Royal Hotel Warsaw
Na zdjęciu: MP Fast Date® po raz pierwszy zagości w zlokalizowanym w centrum stolicy Leonardo Royal Hotel Warsaw

MeetengPlanner.pl zaprasza organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń do udziału w 39. edycji spotkań biznesowych MP Fast Date®. Pierwsze w tym roku warsztaty B2B z flagowego cyklu odbędą się 28 stycznia w Leonardo Royal Hotel Warsaw.

Nowości i weryfikacja oferty
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, który powstał w 2011 r. w odpowiedzi na potrzeby organizatorów wydarzeń. Jego celem jest poznanie przez event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking. Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski mają oni możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. MP Fast Date® to warsztat, podczas którego meeting plannerzy poznają nowe miejsca i usługi eventowe oraz sprawdzą przygotowane przez oferentów nowości oraz zweryfikują swoją wiedzę na temat obecnych ofert i usług. Wymienią się doświadczeniami, nawiążą bezpośrednie kontakty i zbudują relacje w miłej atmosferze.

Kogo spotkamy?
Podczas 39. edycji MP Fast Date® meeting plannerzy będą mogli spotkać się z przedstawicielami hoteli: Aparthotel Termy Uniejów, Hotel Natura Mazur Resort & Conference Warchały, ibis Styles Lublin Stare Miasto, Lake Hill Resort & Spa, Leonardo Royal Warsaw, Nosalowy Dwór Resort & Spa, NYX Hotel Warsaw, Pieniny Spa Resort – Szczawnica, Seaside Park Hotel Kołobrzeg, Sheraton Sopot Hotel, Tatry Mountain Resorts, ZR Hotele, obiektów kongresowych: Poznań Congress Center, obiektów eventowych: Muzeum Polskiej Wódki, Orientarium ZOO Łódź, Park of Poland / Suntago Village, firm oferujących atrakcje: Integral Poland, ModraSova, oraz destynacji – Gdansk Convention Bureau, Poznań Convention Bureau i Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Po raz pierwszy w Leonardo Royal Hotel Warsaw
MP Fast Date® po raz pierwszy zagości w zlokalizowanym w centrum stolicy Leonardo Royal Hotel Warsaw. Hotel posiada 178 pokojów usytuowanych na piętrach od 18 do 27. Oferuje sześć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ok. 450 mkw. wraz z foyer na przerwy kawowe. Każda z czterech sal modułowych jest w stanie pomieścić do 80 osób w układzie teatralnym.
Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, który gwarantuje nocleg w Leonardo Royal Hotel Warsaw.
Rejestracja dla meeting plannerów i szczegóły dostępne są na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl


Leonardo Royal Hotel Warsaw

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl