Znamy Finalistów Konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2021

Kapituła konkursu „Odkrycie Roku MPI Poland Chapter” ogłosiła tegorocznych nominowanych do tytułu Odkrycia. Jury brali pod uwagę kandydatów, którzy nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego w organizacji spotkań, ale aktywność w tej dziedzinie wykazują w działalności w różnego typu organizacjach.

Głównym założeniem konkursu jest nagrodzenie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy wykazały się kreatywnością i zaangażowaniem, a co za tym idzie – zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma być motywacją do dalszego rozwoju i efektywnego działania. Jurorzy szukają w konkursie „iskry” – kogoś, kto zaraża pasją, innowacyjnością, energią i swoją osobowością.

W skład Jury weszli przedstawiciele zarządu MPI Poland Chapter oraz portalu MeetingPlanner.pl –organizatora finałowej gali konkursu MP Power Awards, podczas której, gościnnie, ogłaszane są wyniki plebiscytu MPI Poland. Jak podkreśla organizator konkursu, obrady nie były łatwe, wszyscy kandydaci prezentowali duże osiągnięcia mimo młodego wieku. Ostatecznie jurorzy postawili na osoby, które w bardzo krótkim czasie swojej aktywności branżowej, od razu pokazały, że chcą (i mogą) zmienić świat, zwłaszcza świat przemysłu spotkań.

W finałowej trójce znaleźli się:

  • Adam Niespor (Eventivo)
  • Wojciech Przewoźnik (Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH Kraków)
  • Paulina Wasik (HotelMania)

Wszyscy finaliści są odzwierciedleniem dwóch idei: hasła globalnego stowarzyszenia Meeting Professionals International „When we meet, we change the world” oraz filozofii polskiego oddziału zawartej w haśle #MPIformore. Każdy z nich chce się uczyć, inwestuje w swoją przyszłość, ale też nie boi się wyzwań i trudnych decyzji.

Wśród wszystkich nominowanych znaleźli się pracownicy agencji, przedstawiciele branży hotelowej, a także – zgodnie z nową formułą konkursu – aktywni działacze organizacji studenckich.

– Przygotowując pilotażową edycję szkoleń skierowanych do studentów, zwróciliśmy uwagę, jak wiele innowacyjnych projektów realizowanych jest w ramach organizacji studenckich. Większość z nich produkowanych jest z dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy przekonani, że ta zmiana w regulaminie może przyczynić się do rozwoju edukacji branżowej: z jednej strony profesjonaliści branży MICE mogą ujrzeć odmienne, świeże spojrzenie na organizację wydarzeń, a aktywni studenci – zainspirować się działaniami osób zawodowo związanych z przemysłem spotkań. Projekty studenckie już dawno przestały być bowiem stereotypowymi imprezami klubowymi bez przemyślanej idei, a stały się wydarzeniami na skalę niemalże zawodową. Czytając ankiety nominowanych, już teraz mogę zdradzić, że ta zmiana z pewnością pozostanie z nami na dłużej – mówi Karolina Bednarz, wiceprezes ds. komunikacji, MPI Poland Chapter.

W ramach nagrody zwycięzca każdej edycji konkursu otrzymuje pamiątkową statuetkę oraz roczne członkostwo w stowarzyszeniu MPI Poland Chapter. Tytuł ma być motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Rozstrzygnięcie konkursu podczas gali MP Power Awards®, która odbędzie się 27 kwietnia w Scenie Relax, w Warszawie.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl