RADISSON BLU HOTEL, SOPOT – nowy wymiar spotkań

Jeśli szukasz miejsca na organizację wydarzenia w inspirującym otoczeniu i wyjątkowej oprawie, to największe w Trójmieście hotelowe centrum konferencyjne Radisson Meetings będzie najlepszym wyborem.

Do dyspozycji Gości pozostaje aż 2000 m2 multifunkcyjnej przestrzeni, ponad 30 wariantów aranżacyjnych sal, oryginalnie zaprojektowany pawilon o parametrach sali koncertowej, jak również otoczona zielenią przestrzeń dla eventów plenerowych. Infrastruktura obiektu, połączona z jego nowoczesnym wyposażeniem to nowy wymiar spotkań i potencjał do organizacji wyjątkowych wydarzeń nawet do 2 tys. uczestników

Atrium
Przestrzeń Atrium to możliwość aranżacji jednej wspólnej przestrzeni konferencyjnej dla ok 1 tys. osób. Technologia sal pozwala jednak na szybkie ich podzielenie na kilka mniejszych, w których mogą odbywać się niezależne spotkania czy warsztaty branżowe. Z kolei przestronne foyer o powierzchni 385 m2 doskonale sprawdzi się jako przestrzeń ekspozycyjna lub miejsce rozmów kuluarowych. Centrum posiada swobodne wyjście do ogrodów, jak również zadaszone przejście do sąsiedniego Grand Pavilionu.

Grand Pavilion
Grand Pavilon to z kolei 694 m2 eleganckiej i oryginalnie zaprojektowanej przestrzeni, w której możliwa jest organizacja szeregu wydarzeń nawet do 1200 osób. Dwie osobne sale z możliwością połączenia w jedną, foyer, garderoba oraz profesjonalne wyposażenie techniczne i udźwiękowienie w parametrach sali koncertowej to nowe śmiała wizja, która doskonale uzupełnia ambitną ofertę Trójmiasta.

Nowy wymiar podróży biznesowych
Lokalizacja Radisson Blu Hotel, Sopot w kameralnej części Sopotu, ale też w samym sercu metropolii pozwoli na szybki i sprawny dojazd do wszystkich najważniejszych części biznesowych Gdańska i Gdyni, a unikalna aura nadmorskiego kurortu sprzyjać będzie regeneracji po wyczerpującym dniu. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z naszej strefy basenowej, saunarium czy wybierzesz jogging na pobliskiej plaży, do swoich obowiązków wrócisz wypoczęty i zrelaksowany jak nigdy.

Kuchnia ze śródziemnomorską duszą
Każde spotkanie wymaga odpowiedniej oprawy. Indywidulanie dobierane menu przenosi Gości do świata kulinarnych wrażeń, zdominowanych przez smaki kuchni śródziemnomorskiej, wzbogacone o aromatyczne zioła i warzywa z własnego ogrodu. Doświadczysz zarówno włoskiej atmosfery i gościnności, jak i francuskich aromatów z własnej winnicy Château Isolette, która znajduje się w Dolinie Rodanu.

Radisson Blu Hotel, Sopot
Ul. Bitwy pod Płowcami 54
www.radissonblusopot.pl
meetings.sopot@radissonblu.com

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl