Visual Europe Group otwiera biuro w Polsce, Roman Mioduszewski na czele

Roman Mioduszewski, countr manager, Visual Europe Group
Na zdjęciu: Roman Mioduszewski, countr manager, Visual Europe Group

Działająca w Europie Środkowo-Wschodniej węgierska firma Visual Europe Group otwiera biuro w Polsce. Jako country manager poprowadzi je Roman Mioduszewski, związany ostatnio z Liberty International.

Visual Europe Group jest dostawcą technologicznych rozwiązań na potrzeby organizacji eventów. Firma została otwarta niemal 20 lat temu w Budapeszcie. Dziś, działając głównie w Europie Środkowo-Wschodniej, zatrudnia kilkuset pracowników. Specjalizuje się w obsłudze wydarzeń. Jest laureatem wielu nagród przyznawanych m.in przez Eventex, Muse czy BIX Best Customer Experience Award.

W 2022 roku Visual Europe Group w ramach ekspansji postanowiła otworzyć swoje biura w Polsce oraz w Czechach, Słowenii i Hiszpanii. W Polsce firma początkowo zaoferuje ekrany LCD, oświetlenie, nagłośnienie wraz z obsługą techniczną a także doradztwo specjalistyczne, sukcesywnie dostosowując do potrzeb rynku i poszerzając dostępny portfel usług.

Visual Europe Group na rynku polskim jest reprezentowana przez Romana Mioduszewskiego, który pełni funkcję country managera, odpowiada też za otwarcie polskiej siedziby firmy.

Roman Mioduszewski posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży MICE. Przez ostanie lata jako wspólnik i dyrektor zarządzający, zarządzał otwartym na nowo w 2015 roku polskim oddziałem globalnej sieci Liberty International Tourism Group. Wcześniej współpracował m.in. z Polish Travel Quo Vadis czy PKP Intercity.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl