najs.world – nowa agencja incentive travel

Najs.world – nowo powstała agencja koncentruje się na zachowaniach prospołecznych i, jak podkreśla, jest pierwszą tego typu agencją incentive travel w Polsce. Nowy brand czerpie z doświadczeń biznesowych agencji Plej – obie marki mają tych samych właścicieli. Na czele najs.world – jako head of incentive travel – stoi Urszula Nowak, od ponad 13 lat związana z branżą incentive.

Misją nowej agencji jest tworzenie programów incentive, dzięki którym w każdej destynacji, w każdym budżecie i programie podróży uczestnicy mogą świetnie się bawić, a przy tym wpływać na lokalne sprawy. Każdy z autorskich scenariuszy dotyka co najmniej jednego z trzech obszarów tematycznych: Waste, Social i Nature. Zgodnie z claimem „world friendly incentive travel” wyjazdy najs.world mają być wyjątkowo przyjemne. Zarówno dla uczestników wyjazdu firmowego, organizacji planującej wyjazd, jak i dla planety. W ten sposób budowany jest świat, w jakim wszyscy chcemy żyć. Bardziej zrównoważony, pokojowy i dostatni.

Najs.world czerpie z doświadczeń biznesowych agencji Plej. Obie marki mają tych samych właścicieli – Łukasza Gumowskiego, Rafała Krawczuka i Łukasza Ostaszewskiego – i tę samą siedzibę. Na czele najs.world stoi Urszula Nowak, head of incentive travel.
– Jesteśmy agencją sektora MICE, działającą przy posiadającej kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego agencji Plej. Dzięki temu z powodzeniem odpowiadamy na potrzeby największych podmiotów rynkowych i realizujemy istotne dla nich cele. Integrujemy, motywujemy i doceniamy uczestników wyjazdów. W innowacyjny sposób angażujemy biznes w nowy model podróżowania, pełen małych wielkich spraw. W ten sposób budujemy lojalne, zgrane i efektywne zespoły, które utożsamiają się z marką. Dbając o interesy klienta, dbamy równocześnie o pozytywny wpływ na zasoby przyrody i ludzi. Przede wszystkim jednak doradzamy markom, jak właściwie wykorzystać potencjał incentive travel – mówi Urszula Nowak, head of incentive w Plej.

Najs.world jest organizatorem firmowych wyjazdów incentive, wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki pod numerem 2459.
www.najs.world

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl