Krzysztof Celuch wyróżniony przez Meetings Today

Krzysztof Celuch znalazł się na liście 20 „Meetings Trendsetters 2022” magazynu  Meetings Today
Na zdjęciu: Krzysztof Celuch znalazł się na liście 20 „Meetings Trendsetters 2022” magazynu Meetings Today

Krzysztof Celuch znalazł się na liście 20 „Meetings Trendsetters 2022” wybranych przez amerykański magazyn branży spotkań Meetings Today.

Magazyn wyróżnił 20 profesjonalistów branży spotkań, którzy zdaniem redakcji działali skutecznie na rzecz branży w trakcie jej transformacji i zmagania się z różnymi wyzwaniami. Meetings Today doceniło m.in. wpieranie różnorodności, inkuzywności, zrównoważonego rozwoju, przeciwdziałanie skutkom rosyjskiej inwazji na Ukrainę, przywództwo w projektach, których celem jest odbudowa branży.

Krzysztof Celuch znalazł się na liście 20 „Meetings Trendsetters 2022” w uznaniu za jego branżowy aktywizm i zaangażowanie w pomoc Ukrainie
To już drugie podobne wyróżnienie przyznane Krzysztofowi Celuchowi – na liście 20 trendsetterów Meetings Today umieścił go w 2015 roku, doceniając wówczas jego zaangażowanie w edukację i działalność akademicką i budowanie wizerunku Polski jako destynacji spotkań (kierował wówczas kierowanie Poland Convention Bureau).
W tym roku Meetings Today podkreśla zaangażowanie Krzysztofa Celucha w budowanie świadomości w branży na temat sytuacji Ukrainy i konieczności pomocy ofiarom trwającej tam wojny.

Współpracując z Sofiya Kayinską z Lviv Convention Bureau (także wyróżnianą „Meetings Trendsetters 2022”) zrealizował „Online marathon: GMID-2022. United for Ukraine” czyli Global Meetings Industry Day Ukraine 2022. Wynikiem jego współpracy z MPI Foundation, MPI Poland Chapter i branżą jest program stypendialny (30 tys. dolarów) skierowany do ukraińskich studentów kształcących się w Polsce na kierunkach związanych z przemysłem spotkań, hotelarstwem i branżą hospitality.

dr hab. Krzysztof Celuch – pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem gospodarczym w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, prof. SGTiH i profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, prezes Celuch Consulting. Wykładowca na uniwersytetach w Austrii, Francji, USA i Chinach oraz trener i coach (CMM, CITE, CIS, HMCC, CED). Przewodniczący jury konkursu MP Power Awards®.
W MeetingPlanner.pl prowadzi cykl She means business… czyli rozmowy z przedstawicielkami międzynarodowego rynku spotkań, które w swoich często bardzo specjalistycznych sektorach branży osiągnęły sukces.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl