Międzynarodowy Festiwal Tańca Bachaturo przenosi się do Katowic

Międzynarodowy Festiwal Tańca Bachaturo został przeniesiony do Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach
Na zdjęciu: Międzynarodowy Festiwal Tańca Bachaturo został przeniesiony do Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach

Największy w Europie festiwal bachaty i innych popularnych tańców z kręgu afro-latino przenosi się do Katowic – na wydarzenie do Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego zjedzie kilka tysięcy tancerzy i uczestników z całego świata.

Festiwal obywający się poprzednio w Warszawie zmienił lokalizację – w sierpniu to na Śląsk zjadą tancerze, instruktorzy i uczestnicy, by w ciągu kilku dni przestrzenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, Hali Spodka, płytę lodowiska, sportowe sale gimnastyczne zamienić na taneczny parkiet. Festiwal Bachaturo to święto bachaty, salsy, kizomby, zouk, merengue czy bachatanga.
Na uczestników festiwalu czekają warsztaty prowadzone przez instruktorów z całego świata, koncerty i wydarzenia towarzyszące. W programie m.in. uczestnictwo w bootcampie ze słynnym francuskim tancerzem i choreografem Yanisem Marshallem – gościem specjalnym katowickiej edycji. Wydarzenie odbędzie się w terminie 19-21 sierpnia.

Festiwal planowany był w Sangante Hotel Airport, ale jak informuje na stronie internetowej wydarzenia jego organizator Artur Zabłotny, w styczniu tego roku hotel poinformował o anulowaniu wszystkich rezerwacji od kwietnia z powodu rozbiórki.

Zobacz Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>
Zobacz Międzynarodowe Spodek w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl