Music 4 Event – Nasza muzyka kreuje najlepsze eventy

Electric Girls czyli topowy projekt Music 4 Event oraz przedsmak wielkiej uczty muzycznej, którą agencja przygotowała specjalnie na eventy
Na zdjęciu: Electric Girls czyli topowy projekt Music 4 Event oraz przedsmak wielkiej uczty muzycznej, którą agencja przygotowała specjalnie na eventy

Na scenach eventowych dużo się dzieje, nareszcie! Ogromny udział w tym ruchu ma agencja muzyczna Music 4 Event. Nieustannie się rozwijamy, by zapewnić naszym Klientom najlepszą oprawę muzyczną w Polsce i zagranicą. A dodatkowo Music 4 Event jako pierwsza agencja muzyczna w Polsce postawiła na kobiety i wprowadziła na rynek eventowy kobiece składy, które cieszą się nieustannie wielką popularnością.

Nasz flagowy zespół ELECTRIC GIRLS już po raz kolejny wystąpił podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Electric Girls, jak zwykle porwały na parkiet setki osób, które bawiły się fenomenalnie, podobnie jak podczas koncertu sylwestrowego na Malediwach.


Electric Girls to topowy projekt naszej agencji, ale to także przedsmak wielkiej uczty muzycznej, którą przygotowaliśmy specjalnie na Państwa eventy. W ofercie Music 4 Event znalazły się propozycje nie tylko różnorodne, ale przede wszystkimi na najwyższym poziomie, jaki jest dostępny na rynku muzycznym w Polsce. Nasi wykonawcy od lat cieszą się niesłabnącą sympatią, ponieważ podbijają serca Klientów swoim profesjonalizmem i sprawiają, że eventy z ich udziałem są niezapomniane.


W tym sezonie eventowym mamy dla naszych Klientów cały katalog niesamowitych propozycji, bo aż 30 projektów. Wśród nich są te uznane i lubiane, a także zupełnie nowe! Wszystkie mają jedną wspólną cechę – wznoszą eventy na jeszcze wyższy poziom doznań muzycznych. Takich wrażeń i emocji nie ma w swojej ofercie nikt inny, ponieważ w tworzenie naszych projektów wkładamy nie tylko całe nasze doświadczenie oraz wiedzę, ale także serce, zaangażowanie i kreatywność.

Nasz najnowszy hitowy projekt to zespół LADYS NOIZE czyli piękny duet: Dj-ka i saksofonistka, które tworzą na scenie niesamowite show w stylu muzyki klubowej, house, a nawet techno.

Dwie kolejne nowości to: LADY DJ oraz PIANO & HARFA. Lady DJ to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych DJ-ek młodego pokolenia w Europie, która po mistrzowsku miksuje brzmienia lat 70, 80 i 90. z niezwykłą dbałością o artystyczne szczegóły.
Artystki, które tworzą PIANO & HARFA są nie tylko zjawiskowo piękne, ale i obłędnie utalentowane. Ten duet sprawi, że Państwa eventy zmienią się w niezapomniany muzyczny spektakl.

Znane już Państwu CHILLIN LADIES potrafią, jak nikt inny, wyczarować atmosferę piękna oraz relaksu i są idealną propozycją na elegancki event biznesowy. Kolejna sprawdzona propozycja to zespół GIRLS LIKE TO SWING. Swingowe brzmienie kobiecego tria przy akompaniamencie fortepianu to wprost idealny przepis na świąteczny event na najwyższym poziomie estetycznym.

Pozostając w klimacie przepięknej muzyki tła, nikt nie sprawdzi się lepiej niż HOLLYWOOD SWING, który zabierze Państwa gości w wokalną podróż do fantastycznych lat 20. Oraz przypomni wielkie przeboje Franka Sinatry, czy Nat King Cole’a, a także bez trudu poprowadzi koncert w języku angielskim, francuskim lub polskim.

Oryginalną i niepowtarzalną atmosferę na evencie gwarantuje projekt LADIES VIOLIN DUO, czyli duet pięknych skrzypaczek, które oczarowują publiczność nowoczesną interpretacją największych przebojów muzyki klasycznej i jazzowej na skrzypcach elektrycznych.

Na eventach w naszej oprawie muzycznej można zarówno się zrelaksować, jak i zaszaleć. Występ WONDER YEARS sprawi, że Państwa goście będą tańczyć do popowych i rockowych przebojów granych przez najlepszych muzyków koncertowych w Polsce, występujących na co dzień z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Skład THREE HARMONY, którego charakterystycznym punktem jest unikatowa barwa głosu wokalistki, sprawdzi się zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i w czasie mniejszych firmowych eventów tanecznych.

5 LADIES oraz LADIES FIRST to kolejne charyzmatyczne kobiece składy w naszej ofercie. Jeśli zależy Państwu na prawdziwym imprezowym szaleństwie, to projekt 5 LADIES został stworzony właśnie w takim celu. LADIES FIRST, które koncertują w całej Europie, stworzą zarówno atmosferę fantastycznej, dynamicznej zabawy, jak i podarują Państwa gościom chwilę wytchnienia i delikatne brzmienia podczas eventowych spotkań.

Do naszych najlepszych na rynku projektów zapraszamy wyłącznie najlepszych muzyków i wykonawców, którzy mają TO COŚ! Współpracujemy z absolwentami Akademii Muzycznych z całej Polski i Ukrainy, a także z wyróżniającymi się uczestnikami programów Must Be The Music czy The Voice of Poland. Misją naszej firmy jest inwestowanie w kobiety i ich niesamowitą energię. Dzięki tej różnorodności oferta Music 4 Event jest niepowtarzalna i najlepsza na rynku.
Zapraszamy na stronę agencji www.music4event.pl

Zobacz wideo projektów z portfolio Music 4 Event

CHILLIN LADIES

LADYS NOIZE

THREE HARMONY

LADIES FIRST

LADIES VIOLIN DUO

HARFISTKA

WONDER YEARS

GIRLS LIKE TO SWING

HOLLYWOOD SWING

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl