Konferencja Polzak Marketing 2022 na żywo w listopadzie

Polzak Marketing 2022 to szósta edycja wydarzenia, którego celem jest poszerzanie wiedzy oraz kompetencji z zakresu zakupu usług marketingowych, a także wymiana doświadczeń i dobrych praktyk. Odbędzie się 17 listopada w Warszawie. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem „Rynek zmian. Marketing w transformacji”.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli marketingu, zakupów (procurementu), agencji komunikacji marketingowej oraz mediów i wydawców.
W tym roku podczas Polzak Marketing poruszone zostaną trzy obszary tematyczne: rynkowa zmiana, ekologiczna zmiana oraz odpowiedzialna zmiana. W programie szóstej edycji konferencji znajdą się następujące bloki:

  • Czy marka w kryzysie ma sens? Czy lojalność wobec marki ma znaczenie, kiedy o zakupie decyduje portfel? Jaka sprzedaż i jaki marketing mają sens? Analiza zachowań konsumenckich.
  • Programmatic, czyli zakup programatyczny w Polsce praktycznie. Czy rodzimi reklamodawcy są nadal przekonani co do potencjału tej formy zakupu? Jak wyglądają obecne trendy w praktyce?
  • To już za chwilę... Raportowanie ESG. Nowa rzeczywistość dla firm i łańcuchów dostaw. Co to oznacza dla zakupów i agencji? Czy wpływ marki na środowisko, społeczeństwo i jej ład korporacyjny będą mieć znaczenie dla konsumenta? Przewagi wielkich i małych firm ze zrównoważoną strategią biznesową.
  • Panorama rynku mediowego. Krajobraz po wprowadzeniu nowego panelu telemetrycznego. Inicjatywy i regulacje, które mogą zmienić rynek.
  • Influence Marketing w reklamowych ramach. Polskie regulacje i dobre praktyki. Jak to robić efektywnie? Jak to robić odpowiedzialnie? Odpowiedzialność za komunikację na przykładzie najlepszych case'ów influence marketingu.

Organizatorami Polzak Marketing 2022 są Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR i Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów (PSML).

Rejestracja i bilety >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl