Berm: ponad 200 projektów w 2022 roku

Rok 2022 był dla branży eventowej bardzo aktywny. Pierwsze cztery miesiące upłynęły pod znakiem działań online, które pozwoliły agencjom wrócić na właściwe tory po zamrożeniu spowodowanym pandemią koronawirusa. Kolejne miesiące to łączenie działań wirtualnych z rozpędzającymi się działaniami stacjonarnymi.
 
Podsumujmy rok 2022 w branży eventowej wspólnie z warszawską agencję Berm, która w okresie 12 miesięcy zrealizowała ponad 200 różnorodnych eventów.
Dzięki zaangażowaniu i determinacji kreatywnego ponad 30-osobowego zespołu możliwe było osiągnięcie tej imponującej liczby. Warto nadmienić, iż działająca na rynku ponad 10 lat agencja specjalizuje się w kompleksowej realizacji różnorodnych wydarzeń oraz indywidualnym podejściu do każdego otrzymanego zlecenia. A otrzymuje tych zleceń bardzo wiele i żadnych wyzwań stawianych przez wymagających klientów się nie boi. Takie podejście skutkuje zadowoleniem wielu partnerów i, co z tym idzie, długofalowymi współpracami przy licznych wydarzeniach.
 
Berm działa nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą, angażując się w tworzenie niesamowitych stoisk wystawienniczych czy organizując istotne z punktu widzenia rozwoju wielu branż misje gospodarcze.
Agencja z powodzeniem realizuje zarówno konferencje, wielkie kongresy, pikniki, misje branżowe, koncerty, spotkania firmowe, integracje czy stoiska targowe (od tych małych, po te bardzo rozbudowane).
 
Do najważniejszych zrealizowanych przez agencję projektów w 2022 roku należy zaliczyć:

Misje gospodarcze, czyli wyjazdy przedstawicieli polskich firm na targi na całym świecie. W roku 2022 udało się zorganizować 18 misji, (12 wyjazdowych i 6 przyjazdowych). Każda z misji składała się z 16 osób. Wartym odnotowania jest fakt, że w czasie, kiedy na Ukrainie trwa wojna, agencji Berm udało się zaprosić do Polski kilkunastu przedstawicieli ukraińskich firm, które miały okazję zaprezentować się w naszym kraju.
 


Bitwę regionów, czyli ponadregionalne zmagania kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich rozgrywane w 12 lokalizacjach w całej Polsce. We wszystkich imprezach udział wzięło łącznie około 2000 uczestników. Projekt oprócz promocji Kół Gospodyń Wiejskich skupiał się na popularyzacji polskiej tradycji oraz polskich produktów regionalnych. Wydarzenie zakończył uroczysty finał, w którym zmierzyły się najlepsze koła z całej Polski.
 

 
World Urban Forum 11 Katowice, na którym Berm zaprojektował i zrealizował wyróżniające się stoisko wystawiennicze. Strefa swoim wyglądem nawiązywała do tematyki związanej ze strategią rozwoju Województwa Śląskiego. Stoisko, którego powierzchnia wynosiła 99 m2, składało się z trzech części: biznesowej, spotkań VIP oraz relaksu. Głównym elementem łączącym strefy, a zarazem największą atrakcję, stanowiła tężnia otoczona żywymi roślinami. Strefa wzbudziła niesamowity zachwyt wszystkich odwiedzających forum.

Middle Est Energy Dubai 2022, podczas którego agencja przygotowała stoisko o powierzchni 48 m2 dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom z branży energetycznej działającym na terenie województwa śląskiego. Przestrzeń stoiska podzielona była na: strefę biznesową, ekspozycje dla 6 wystawców oraz strefę spotkań.


 
Projekty ramówkowe realizowane dla kilkunastu stałych klientów przez okres roku lub dwóch. Ramówki cechowała różnorodność działań począwszy od organizacji małych konferencji tematycznych, przez integracje, organizację szkoleń, na konferencjach i kongresach kończąc.
 
Berm to agencja eventowa tworzona przez zgrany zespół doświadczonych profesjonalistów, realizujący projekty z najwyższą starannością. Główną dewizą agencji jest zadowolenie wszystkich odbiorców od klienta, organizatorów, na uczestnikach kończąc. Priorytetem w działaniu jest natomiast wysoka jakość, nowoczesność i satysfakcja zamawiającego. Co skutkuje tym, że klienci decydują się na ponowne realizacje wspólnie z Berm. Wszystkie Bermowe projekty już na etapie tworzenia wywołują efekt WOW.

Zobacz portfolio agencji Berm >>>

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl