Jubileuszowa Scena Jutra w marcu, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej

V Międzynarodowa Konferencja Scena Jutra odbędzie się w dniach 29 – 30 marca 2023 roku w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Podczas dwóch dni zaplanowano 20 prelekcji i wykładów, 12 paneli dyskusyjnych, spotkania z ludźmi sceny oraz prezentacje sprzętu i technologii. Organizatorem konferencji jest Fundacja Scena Jutra.
 
Konferencja Scena Jutra to święto ludzi związanych ze sceną oraz nowymi technologiami. To okazja do nawiązania nowych kontaktów oraz poznania inspirujących rozwiązań scenicznych.
Najbliższa edycja potrwa dwa dni, podczas których uczestnicy wysłuchają licznych wystąpień odbywających się na dwóch scenach – Inspiracje oraz Dyskusje, które będą działać równolegle. Wśród tematów podejmowanych w czasie konferencji pojawią się między innymi: ekologia, edukacja, bezpieczeństwo oraz innowacje.
Na Scenie Inspiracje wystąpią osobistości świata kultury i rozrywki, które realnie wpływają na kształt wydarzeń teraz i w przyszłości. Z kolei na Scenie Dyskusje po raz kolejny spotkają się przedstawiciele różnych zawodów związanych ze sceną oraz artyści, po to by dyskutować na najbardziej aktualne tematy. Jak zapowiadają organizatorzy, w podzielonym na bloki tematyczne harmonogramie, każdy będzie miał możliwość posłuchania jak zmienił się rynek sceniczny w ostatnim czasie oraz w którym kierunku będzie zmierzać przez najbliższe lata. MeetingPlanner.pl jest partnerem merytorycznym wydarzenia.
 
Obie sceny połączone będą przestrzenią networkingową, gdzie uczestnicy będą mogli swobodnie spotykać się, by nawiązywać kontakty i podtrzymywać już istniejące relacje. W tej przestrzeni swoje stoiska informacyjne będą mieli też przedstawiciele dystrybutorów i producentów sprzętu scenicznego, a także przedstawiciele uczelni i stowarzyszeń oraz instytucji i mediów.
 
W najbliższej edycji Sceny Jutra dużo czasu poświęcone będzie też ludziom – innowatorom, którzy tworzą współczesną scenę i wyznaczają trendy dla sceny jutra. Organizatorzy wydarzenia, doceniając ich pracę, po raz pierwszy uhonorują ludzi sceny Statuetkami Sceny Jutra, które zostaną wręczone podczas wieczornej, jubileuszowej gali 29 marca w Teatrze Capitol.
 
Konferencja Scena Jutra, kierowana jest do: artystów poszukujących nowych form wyrazu oraz dostawców techniki, samorządowców zajmujących się kulturą i infrastrukturą, firm pragnących promować swoją działalność poprzez sponsoring wydarzeń scenicznych, dyrektorów, dyrektorów technicznych i pracowników technicznych teatrów, domów kultury, zarządców i pracowników technicznych centrów kongresowych, hal widowiskowych i sportowych, realizatorów dźwięku, światła i multimediów, właścicieli i pracowników technicznych firm - dostawców techniki scenicznej, organizatorów i producentów wydarzeń, koncertów i festiwali, reżyserów, scenografów, artystów i aktorów zainteresowanych nowymi środkami wyrazu, pracowników agencji eventowych, pracowników działów marketingu korporacji, które działania promocyjne i wizerunkowe chcą wiązać ze sceną lub potrzebują inspiracji oraz rozwiązań technicznych do własnych działań scenicznych na żywo lub online.
 
Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy. Udział w wydarzeniu jest płatny. Bilety można kupić online pod adresem: www.scenajutra.com
 
Organizatorem konferencji jest Fundacja Scena Jutra, współorganizatorem Teatr Wielki – Opera Narodowa, która gości wydarzenie po raz trzeci.
 
Fundacja Scena Jutra propaguje świadome wykorzystywanie nowych technologii na scenie poprzez edukację oraz rzetelną informację na ich temat. Współpracuje z instytucjami, ośrodkami badawczymi specjalistami i firmami, które chcą tworzyć przestrzeń do dyskusji, inspiracji oraz optymalnego wykorzystania rozwiązań, jakie podsuwa dzisiejszy świat. Swoje działania kieruje do ludzi różnych profesji związanych z działalnością sceniczną na różnych poziomach – od działów organizacji i zarządzania obszarami kultury i sztuki, poprzez twórców, artystów oraz kreatorów kultury i organizatorów aż po projektantów oraz osoby decyzyjne. Bardzo ważną grupę stanowią technicy, a także studenci poszukujący swego miejsca na rynku pracy.
 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl