IV charytatywny turniej futsalu Arłamów Business Cup

Arłamów Business Cup to charytatywny turniej piłki nożnej halowej, czyli tzw. futsalu, głównym celem od początku jest wsparcie finansowe Fundacji Ochrony Zdrowia im. Włodzimierza Czwerynko. 
 
Pomysłodawcami organizacji tego turnieju byli pracownicy #ArłamówTeam grający na co dzień w amatorskiej drużynie piłki nożnej.
Pierwsza edycja turnieju odbyła się w grudniu 2018 roku. Rywalizowało w niej 10 drużyn z terenu województwa podkarpackiego natomiast w drugiej edycji, która odbyła się w grudniu 2019 roku brało udział 12 drużyn.

W 2022 roku przyszedł czas na organizację trzeciej edycji turnieju – wydarzenia tym bardziej wyczekiwanego, gdyż ze względu na pandemię organizacja turniejów nie była możliwa.
Edycja ta była wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz udział w niej wzięły drużyny spoza terenu województwa podkarpackiego. Do Arłamowa zawitały m.in. drużyny z Gdańska, Bydgoszczy, Krakowa, Przemyśla, Sanoka a środki pieniężne zebrane podczas organizacji trzeciej edycji zostały przekazane osobom poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie.
W 2023 roku nadszedł czas na organizację czwartej edycji Arłamów Business Cup. Tym razem uczestnicy spotkają się w hali sportowej Hotelu Arłamów w dniu 22 kwietnia i mamy nadzieję, że rozgrywki znów zapadną w pamięci uczestników.    
 
Radosław Korczak – Manager ds. Sportu Hotel Arłamów S.A.: Od początku naszym priorytetem była organizacja turnieju na najwyższym poziomie, dlatego od pierwszej edycji postawiliśmy na mocnych partnerów! Polski Związek Piłki Nożnej oraz kanał Łączy Nas Piłka są z nami od pierwszego wydarzenia, a z każdą edycją przybywa sponsorów wspierających Fundację, za co oczywiście im bardzo dziękujemy.
W DNA Hotelu Arłamów bardzo mocno wpisany jest sport. Pomaganie poprzez sport to najlepszy motywator dla zespołu pracowników. Zespół #ArłamówTEAM bardzo mocno angażuje się w różne formy pomocy.

Zachęcamy inne firmy do zgłaszania swoich drużyn i rywalizacji sportowej.
Zgłoszenia i informacje do turnieju można uzyskać wysyłając wiadomość mailową pod adres: turniej@arlamow.pl lub pobrać kod QR z plakatu informacyjnego. 

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl