Znamy Finalistów konkursu Odkrycie Roku MPI

Kapituła konkursu „Odkrycie Roku MPI Poland Chapter” ogłosiła tegorocznych nominowanych do tytułu Odkrycia. Zwycięzcę poznamy podczas finałowej gali MP Power Awards®.  
 
Konkurs Odkrycie Roku MPI, organizowany od 2011 roku, ma na celu „wyłonić największe perły branży, oraz z dumą je pokazywać i dzięki temu pomóc otworzyć drzwi do pełnego możliwości świata branży MICE”. W konkursie mogły zostać nominowane osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w branży spotkań i wydarzeń, ale już na początku drogi, w ciągu minionego roku, dzięki kreatywności i zaangażowaniu, zaistniały na arenie polskiej branży spotkań.
 
W tegorocznej edycji konkursu w finałowej trójce znalazły się:
Justyna Hampelska, specjalista ds. sprzedaży MICE, Andersia Hotel & Spa
Nadzeya Melnik, incentive manager, United Partners
Yana Korzh, prezes, Stowarzyszenie Hotelmania
 
Wszystkie finalistki to osoby, które z ogromną pasją realizują swoje projekty i nie boją się nowych wyzwań. Świadome siebie, swoich umiejętności i możliwości – weszły odważnym krokiem w świat branży spotkań. Idealnie wpisują się w ideę hasła globalnego stowarzyszenia Meeting Professionals International „When we meet, we change the world”.
 
W ramach nagrody zwycięzca każdej edycji konkursu otrzymuje pamiątkową statuetkę oraz roczne członkostwo w stowarzyszeniu MPI Poland Chapter. Tytuł ma być motywacją do dalszej pracy i rozwoju, a także odważnego wejścia w branżę spotkań.
 
– Jako Stowarzyszenie MPI Poland Chapter, jesteśmy świadomi, jak ważne jest wspieranie młodych talentów już na początku ich drogi. Celebracja pierwszych sukcesów jest nie tylko przyjemnym doświadczeniem, ale również ogromnym zastrzykiem motywacji dla osób, które stawiają pierwsze kroki w branży. Wspieranie młodych talentów jest kluczowe dla przyszłości branży eventowej. To właśnie dzięki nim branża będzie mogła nadal się rozwijać i przyciągać nowych ludzi, którzy zainspirują ją do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i wspaniałych doświadczeń dla naszych klientów – mówi Paulina Bochra, członkini MPI Poland Chapter.
 
W skład Jury weszli przedstawiciele zarządu MPI Poland Chapter oraz portalu MeetingPlanner.pl – głównego organizatora Gali MP Power Awards. Wyłonienie finalistów nie było łatwym zadaniem dla Jury. Wszyscy kandydaci mieli na swoim koncie imponujące osiągnięcia.
Rozstrzygnięcie konkursu już 27 kwietnia w Warszawie podczas Gali MP Power Awards.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl