Tor Służewiec najlepszym miejscem eventowym w Polsce

27 kwietnia w Warszawie odbyła się finałowa gala MP Power Night, podczas której wręczono nagrody w najważniejszym w Polsce konkursie poświęconym branży eventowej – Meeting Planner Power Awards® 2022. Tor Wyścigów Konnych Służewiec okazał się najlepszym miejscem eventowym w Polsce i otrzymał nagrodę w kategorii MP Power Venue.
 
W tej kategorii jury Konkursu, na które składało się ponad 50 autorytetów i ekspertów branży eventowej, poszukiwało miejsc z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.
Tylko w 2022 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec gościło ponad 200 wydarzeń komercyjnych – od festiwali muzycznych, przez uroczyste gale, po pokazy mody i sesje zdjęciowe.
 
Niepowtarzalna przestrzeń eventowa
Tor Służewiec to nie tylko miejsce sportowych emocji związanych z wyścigami konnymi, ale również wyjątkowa lokalizacja na eventowej mapie Warszawy. Uniwersalna przestrzeń Toru Służewiec pozwala organizatorom wydarzeń na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów i aranżacji. Na potrzeby eventów udostępniany jest parking na ponad dwa tysiące miejsc postojowych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń plenerowych są także piękne i przestronne tereny zielone.
 
Jako przestrzeń eventowa na terenie Toru wykorzystywane są m.in. efektowne budynki trybun. Do potrzeb organizacji średnich i dużych wydarzeń dostosowana jest Trybuna Główna, obiekt oddany do użytku w 1939 r. Główna hala eventowa to ponad 1800 m2 wolnej przestrzeni o wysokości 11 metrów! Przestronne wnętrze to niewątpliwy atut obiektu, do którego przylega „Rotunda”, czyli w pełni przeszklone, półokrągłe pomieszczenie o powierzchni kolejnych 450 m2. Dodatkowymi zaletami hali są dwa wewnętrzne poziomy, dające możliwość adaptacji na strefę techniczną i przestrzeń VIP. Zarówno Rotunda, jak i hala eventowa posiadają własne niezależne od siebie wejścia, pozwalające przygotować dowolne scenariusze wydarzeń.
 
Trybuna Honorowa to przedwojenny, czterokondygnacyjny budynek z dwiema antresolami (łącznie pięć poziomów), który na przełomie lat 2016/2017 został poddany pełnej rewitalizacji oraz aranżacji nawiązującej do lat 20. i 30. XX wieku. Trybuna Honorowa to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wyścigów konnych. Początek roku 2018 przyniósł jednak możliwość wykorzystania tego architektonicznego unikatu także pod organizację innych przedsięwzięć jak gale, premiery czy wydarzenia firmowe. Architektura Trybuny Honorowej najczęściej wybierana jest do organizacji wydarzeń o kameralnym charakterze. Odbywają się tu zarówno konferencje, jak i różnego rodzaju szkolenia czy spotkania biznesowe.
 
Warto na własne oczy zobaczyć Tor Wyścigów Konnych Służewiec, poczuć atmosferę tego miejsca i dać mu się oczarować.

Kontakt
Beata Bronowicz
tel.: +48 519 009 525
e-mail: beata.bronowicz@totalizator.pl
www.torsluzewiec.pl

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl