Meetings Week Poland powraca w czerwcu

Jedenasta edycja Meetings Week Poland (MWP) odbędzie się w dniach 12-13 czerwca w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Hasło tegorocznego spotkania to „Platforma współpracy i jej rozwój dzięki innowacyjnym rozwiązaniom”. Organizatorem Meetings Week Poland 2023 jest Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną.

Celem MWP jest wzmocnienie rozwoju branży poprzez innowacyjne rozwiązania i podejście klastrowe, a także edukacja i profesjonalizacja w obrębie sektora spotkań. – Będziemy mieć okazję zapoznać uczestników z korzyściami, jakie wynikają ze stosowania najnowszych technologii w zakresie współpracy i promocji. Dodatkowo, konferencja umożliwi nawiązanie i zacieśnienie współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych dziedzin działających w branży spotkań i wydarzeń, takich jak turystyka, turystyka biznesowa oraz przemysł czasu wolnego. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami pozyskania środków, w tym unijnych, na innowacyjne rozwiązania branżowe. Ponadto, skoncentrujemy się na umiejętności wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w celu przedstawienia Polski jako atrakcyjnej i bezpiecznej destynacji – zapowiadają organizatorzy.  Tradycyjnie wydarzenie ma również na celu integrację środowiska branży, umożliwiając profesjonalne kontakty i wymianę doświadczeń

Wśród tematów paneli dyskusyjnych pojawią się m.in.:

  • Wartość współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych dziedzin w branży i jej wpływ na inne sektory gospodarki
  • Potencjał chatu GPT i innych rozwiązań sztucznej inteligencji w branży MICE
  • Festiwalizacja targów - jako przykład innowacyjności. Proces przekształcania tradycyjnych targów w bardziej dynamiczne i eksperymentalne wydarzenia
  • Wartość spotkań i wydarzeń z perspektywy klientów. Potrzeby klientów a branżowe realia – wyniki badań
  • Prawne pułapki w działalności organizatora imprez... nie tylko turystycznych
  • Polska – atrakcyjna i bezpieczna destynacja – jak przekonać innych, że tak jest? Przykładowe case studies pozyskanych mega wydarzeń dla Polski
  • Wpływ mega wydarzeń na promocję Polski oraz rozwój branży – jesteśmy systemem naczyń połączonych
  • Nowy wymiar transparentności biznesowej – wymogi dyrektywy w sprawie sprawozdawczości dotyczącej zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw (Corporate Sustainability Reporting Directive)
  • Nowe strategie i plany rozwoju oraz możliwości pozyskiwania funduszy na finansowanie innowacyjnych rozwiązań w branży.

Podczas konferencji odbędą się również warsztaty: Social Selling na LinkedIn (warsztat POT w ramach Laboratorium Twórców) oraz warsztat dla hotelarzy (Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego). Podczas MWP zaprezentowane zostaną wyniki „Barometru SOIT za lata 2022 – 2022. Prognoza Incentive Travel na 2023”.

MWP to wydarzenie adresowane do szerokiego spektrum uczestników, w tym pracowników przedsiębiorstw z branży turystycznej, hotelarstwa, przemysłu spotkań i wydarzeń, agencji eventowych, organizatorów konferencji, organizatorów turystyki przyjazdowej i motywacyjnej, organizatorów różnego rodzaju wydarzeń, tłumaczy konferencyjnych, przewoźników autokarowych i lotniczych, przedstawicieli targów, organizacji branżowych, instytucji samorządowych, instytucji rządowych, profesjonalnych dostawców usług i produktów, obiektów oraz korporacji.

– Sukcesem Meetings Week Poland jest współpraca. Szerokie ujęcie sektorowe wątków poruszanych podczas wszystkich paneli tematycznych tegorocznego wydarzenia zapewnią: przedstawiciele POT, reprezentanci organizacji branżowych, reprezentanci organizacji pracodawców. Analizę aktualnej kondycji przemysłu spotkań i wydarzeń dopełnią głosy zaproszonych na wydarzenie decydentów ze strony administracji rządowej oraz instytucji państwowych – zapowiadają organizatorzy.

Program i rejestracja: www.meetingsweek.pl

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl