Plej wyróżniona wśród agencji reklamowych w kategorii „Multidyscyplinarni”

Zarząd agencji Plej: Rafał Krawczuk, Łukasz Gumowski, Łukasz Ostaszewski. fot Archiwum Plej
Na zdjęciu: Zarząd agencji Plej: Rafał Krawczuk, Łukasz Gumowski, Łukasz Ostaszewski. fot Archiwum Plej

Plej otrzymała wyróżnienie jako Agencja Roku w kategorii „Multidyscyplinarni” podczas Gali Marketerów, Agencji i Domów Mediowych.  
 
W trakcie Gali Marketerów, Agencji i Domów Mediowych redakcja „Media Marketing Polska” przyznała tytuły Grupy Mediowej Roku, Agencji Roku i CMO Roku. Oprócz tego wyróżniono 15 organizacji i jedną z nich jest Plej. Firmę uhonorowano w kategorii „Multidyscyplinarni” ze względu na jej proklienckie podejście i wielozadaniowość. 
 
– To dla nas pierwsze wyróżnienie w rankingu agencji reklamowych, w którym konkurujemy z największymi i najlepszymi podmiotami reklamowymi na rynku. Można śmiało powiedzieć, że to pewne ukoronowanie naszych ambicji biznesowych, ale również pokazanie, że jako podmiot niezależny działamy prężnie i jakościowo. Szczególnie ważne są dla nas badania satysfakcji przeprowadzane wśród naszych klientów i wyniki, jakie w nich osiągnęliśmy oraz to, że nasza multidyscyplinarność znajduje swoje miejsce na rynku – informują przedstawiciele zarządu Plej.
 
Plej otrzymywała już wyróżnienia i nagrody od redakcji „Media Marketing Polska”, ale w grupie agencji marketingu zintegrowanego. Od czterech lat organizacja rywalizuje jednak w kategorii o największej konkurencji – agencji reklamowych. 
 
Wyróżnienie dla Plej wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Kantar Polska SA. Przeprowadzono je metodą CATI na próbie 2609 klientów wybranych agencji. Wynikiem tych badań jest raport „Agencje i Domy Mediowe”.  Plej uzyskała w nim pozytywne rezultaty.

 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl