Ewa Woch członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Ewa Woch, wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch, członkini Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego
Na zdjęciu: Ewa Woch, wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch, członkini Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch została członkinią Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Wyboru dokonało Zwyczajne Walne Zgromadzenie Izby, które odbyło się 30 maja.
 
Ewa Woch z branżą targowo-kongresową związana jest od ponad 27 lat. W latach 2008-2015 była dyrektorką zarządzającą easyFairs Poland Sp. z o.o. Została wyróżniona medalem Honoris Gratia za zasługi dla miasta Krakowa, jest laureatką konkursu Lider Małopolski 2015 w kategorii Manager Roku oraz członkinią Rady Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie. W Targach w Krakowie odpowiada za współpracę z partnerami z kraju i zagranicy, kreowaniu nowych imprez targowych i kongresowych, nadzoruje Dział Kongresów (PCO) oraz Dział Wynajmów Expo Kraków.
 
– Za branżą targową bardzo trudne 3 lata – pandemia, wojna w Ukrainie, niepokoje społeczne - spowodowały, że na nowo musieliśmy zdefiniować kierunki rozwoju. Przed nami nadal wiele wyzwań, ale już dziś ze spokojem mogę powiedzieć, że targi nie tylko powróciły na właściwe tory, ale stały się silniejsze a nawet ciekawsze. Dołączając do Rady Polskiej Izby Przemysłu Targoweg,o będę dążyć do odbudowy światowej gospodarki, co jest możliwe poprzez organizację najwyższej jakości targów. Bardzo ważne, aby kliencie zagraniczni postrzegali Polskę jako kraj bezpieczny, w którym możliwa jest organizacja wszelkiego rodzaju targów, kongresów i konferencji – zapowiada wiceprezes Targów w Krakowie Ewa Woch.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl