Zapraszamy na Tor Służewiec: ostatni przystanek na Drodze do Derby w strefie VIP

10 czerwca 2023, w sobotę zapraszamy bezpłatnie meeting plannerów do strefy VIP na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. To idealne okazja, aby spędzić dzień z rodziną i przyjaciółmi oraz śledzić odbywające się tam gonitwy.
 
Tego dnia odbędzie się między innymi prestiżowy wyścig o Nagrodę Iwna, który stanowi ostatni element tzw. Drogi do Derby. Pozwoli on wyłonić kolejnego faworyta do najbardziej prestiżowej gonitwy dla trzyletnich koni pełnej krwi angielskiej, czyli Westminster Derby.


Tor Wyścigów Konnych na Służewcu to niezwykłe miejsce o niepowtarzalnym klimacie, które od ponad 80 lat przyciąga nie tylko warszawiaków, ale także turystów z kraju i zagranicy, nie tylko miłośników gonitw. Jest to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów, który ciągle zachwyca wspaniałą modernistyczną architekturą i malowniczym otoczeniem.

10 czerwca na uczestników wydarzenia będą czekały nie tylko emocje związane z wyścigami, ale także wiele innych atrakcji, wśród nich Strefa Mody Wyścigowej (przygotowana przez Damosferę), która pozwoli jeszcze bardziej poczuć atmosferę tego wyjątkowego widowiska. Najmłodsi również mogą spodziewać się szeregu atrakcji, w tym kolejnej odsłony Ligi Hobby Horse.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec to także wyjątkowa lokalizacja na eventowej mapie Warszawy. To tutaj odbywają się wydarzenia istotne dla świata biznesu i kultury, takie jak gale firmowe, imprezy charytatywne, pokazy mody, koncerty oraz spotkania o kameralnym charakterze, na przykład warsztaty, szkolenia czy śniadania biznesowe. Uniwersalna przestrzeń Toru Służewiec pozwala organizatorom wydarzeń na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów i aranżacji.


Jako przestrzeń eventowa wykorzystywane są również efektowne budynki trybun. Do potrzeb organizacji średnich i dużych wydarzeń dostosowana jest Trybuna II, która została oddana do użytku w roku 1939. Główna hala eventowa posiada ponad 1800 mkw. wolnej przestrzeni, a jej wysokość wynosi 11 metrów. Przestronne wnętrze to niewątpliwy atut obiektu, do którego przylega „Rotunda”, czyli w pełni przeszklone, półokrągłe pomieszczenie o powierzchni 450 mkw. Dwa wewnętrzne poziomy hali dają możliwość adaptacji tego miejsca na strefę techniczną i przestrzeń VIP. Zarówno Rotunda, jak i hala eventowa posiadają własne niezależne od siebie wejścia, pozwalające na przygotowanie dowolnych scenariuszy wydarzeń.
Natomiast Trybuna Honorowa, przedwojenny, czterokondygnacyjny budynek z dwiema antresolami, posiadający w sumie pięć poziomów, najczęściej wybierana jest jako miejsce organizacji wydarzeń o kameralnym charakterze. Odbywają się tu zarówno konferencje, jak i różnego rodzaju szkolenia czy spotkania biznesowe.

Ze względu na swoje możliwości w zakresie organizacji wydarzeń Tor Służewiec został w tym roku laureatem nagrody MP Power Venue, przyznanej w konkursie MP Power Awards®.
Warto odwiedzić Tor Wyścigów Konnych Służewiec, poznać to miejsce i poczuć jego atmosferę. Wydarzenie organizowane 10 czerwca może być doskonałą do tego okazją.
Otwarcie bram nastąpi o godzinie 12.00, pierwsza gonitwa ruszy o godzinie 13.30.
Rejestracja >>>
Informacje dotyczące planu dnia i dojazdu na Tor Służewiec >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl