Weco Travel, Nobu i Air France z ofertą incentive travel do USA

Maciej Gruczyński, head of Incentives Department w Weco Travel, podczas spotkania dotyczącego incentive travel do USA, które odbyło się w Nobu Warsaw
Na zdjęciu: Maciej Gruczyński, head of Incentives Department w Weco Travel, podczas spotkania dotyczącego incentive travel do USA, które odbyło się w Nobu Warsaw

Weco Travel zaprosiło klientów do Nobu Warsaw na spotkanie poświęcone wyjazdom incentive do USA. Finałem był udział w koncercie amerykańskiego muzyka jazzowego, Stanleya Clarke w klubie Jassmine w podziemiach Nobu.
 
– Zdecydowaliśmy się – wspólnie z Air France, KLM i Nobu – zaprosić klientów do świata incentive travel, żeby mogli na chwilę, pod domem, w Warszawie doświadczyć tego, czego organizowane przez nas grupy spróbować mogą „za wielką wodą” – mówi Maciej Gruczyński, head of Incentives Department w Weco Travel, który podzielił się z gośćmi pomysłami i doświadczeniami agencji związanymi z organizacją podróży incentive do Stanów Zjednoczonych (jak przyznał, jednego ze swoich ulubionych kierunków).


Finałem wieczoru był koncert czterokrotnego zdobywcy nagrody Grammy® Stanleya Clarke w klubie jazzowym Jassmine w podziemiach Nobu

Podczas spotkania Magdalena Koros, account manager Air France i działających w tej samej grupie – najstarszych linii lotniczych na świecie – holenderskich KLM zaprezentowała siatkę połączeń w Polsce. Codzienne rejsy samolotów obu linii odbywają się z Warszawy, natomiast linii KLM – z Gdańska i Krakowa, trzy razy w tygodniu odlatują samoloty Air France z Krakowa, a KLM – pięć razy w tygodniu z Poznania i sześć razy – z Wrocławia. Ich flota to jedne z najnowocześniejszych samolotów na świecie, w przypadku Air France są to Airbus 330-340-350 i Boeing 777-787, a w przypadku KLM - Airbus 330 i Boeing 777-787. Oferta linii dotyczy zarówno klasy ekonomicznej, jak i biznesowej. Można tutaj także skorzystać z lotów w oddzielnej kabinie, w Air France jest to możliwe w ramach oferty premium economy, a w KLM – w ramach premium comfort. Natomiast w ofercie Delty, inii lotniczych z grupy Air France, jest to usługa premium selekt.

– Linie Air France, KLM we współpracy z Delta Airlines mają bardzo bogatą siatkę połączeń do USA (również z lokalnych portów w Polsce) do wszystkich ważnych miast w USA, co pozwala nam na zaskakiwanie naszych gości i łączenie atrakcji i destynacji typu „musts” z tymi, które często są niesłusznie pomijane w wyniku pozornie niedogodnej lokalizacji – mówi Maciej Gruczyński z Weco Travel.
 
Stefan Bauer, general manager Nobu Warsaw, opowiedział zarówno o filozofii marki i jej obecności na świecie, jak i ofercie swojego hotelu. Hotel Nobu założony przez światowej sławy mistrza kuchni Nobu Matsuhisę, aktora Roberta De Niro i producenta Meira Tepera, to miejsce, które charakteryzuje połączenie japońskiego minimalizmu i współczesnego luksusu. Marka posiada obiekty na pięciu kontynentach. Warszawki hotel powstał w budynku w stylu art deco z lat 70. XX wieku, do którego dobudowano nowoczesne skrzydło. Zastosowano tu szkło, drewno, beton i naturalne kamienie, a całość otoczono zielenią pokrywającą zewnętrzne tarasy. Dysponuje 116 pokojami, posiada m.in. dwie sale eventowe i cztery sale konferencyjne. Atrakcją jest restauracja, która stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych japońskich marek, a serwowane w niej dania sporządzane są na bazie oryginalnych produktów uprawianych na farmach Nobu na całym świecie.
 
 – Nobu i autorskie menu Nobu Matsuhisy ze słynnym daniem Black Cod Miso na czele również doskonale wpisuje się w temat przewodni spotkania. Organizując wyjazd incentive, opowiadamy historie – m.in. poprzez dobór doskonałych hoteli takich jak Nobu czy dań na talerzach gości. Nie inaczej było tym razem, gdyż miejska legenda głosi, że to właśnie od tego dorsza wszystko się rozpoczęło (szef Matsuhisa serwował je w swojej restauracji w Beverly Hills pod koniec lat 80., w tym miejscu spróbował go Robert de Niro, a reszta jest historią) – mówi Maciej Gruczyński.
 
Finałem wieczoru był koncert czterokrotnego zdobywcy nagrody Grammy® Stanleya Clarke w najlepszym, zdaniem Macieja Gruczyńskiego, klubie jazzowym w Warszawie – Jassmine w podziemiach Nobu. – To artysta, który wielokrotnie stawał na scenie legendarnych klubów jazzowych z nowojorskim Blue Note na czele, z ponad 40 albumami na koncie, współpracował m.in. z Quincy Jonesem, Paulem McCartneyem, Keithem Richardsem, Arethą Franklin, Steviem Wonderem, Chaką Khan, Herbiem Hancockiem. Pomyśleliśmy zatem, że wieczór w tym miejscu pozwoli przenieść się na kilka godzin do nowojorskiego Village i cieszyć się muzyką tak, jak robią to goście naszych wyjazdów… – podsumowuje head of Incentives Department w Weco Travel.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl