Brill AV Media organizuje kolejną edycję AV Academy

Brill AV Media prowadzi rekrutację do drugiej edycji programu szkoleniowo-rozwojowego AV Academy. Szkolenie odbędzie się w dniach 22 – 25 sierpnia, w siedzibie Brill AV Media, w Warszawie.
 
Szkolenie skierowane jest do osób interesujących się technika eventową, które chcą rozpocząć pracę w branży w charakterze technika, do wszystkich, którzy mieli już pierwszą styczność z pracą przy eventach i chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe oraz do absolwentów szkół i kierunków technicznych, szukających pierwszej pracy.
 
AV Academy to program szkoleniowy, w którym uczestnicy pod okiem doświadczonych prowadzących, zdobędą wiedzę i kompetencje do pracy w firmie dostarczającej technikę eventową i sceniczną.
Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybrana grupa osób, odbędzie bezpłatne 4-dniowe szkolenie pod okiem specjalistów Brill AV Media z zakresu: oświetlenia, nagłośnienia, multimediów i konstrukcji scenicznych.
Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują zaświadczenie o odbyciu kursu, a wybrani kandydaci, dostaną możliwość stałego zatrudnienia w Brill AV Media i możliwość dalszego rozwoju kariery poprzez szkolenia w wybranych specjalizacjach oraz udział w realizacjach firmy.
 
Od uczestników szkolenia organizatorzy oczekują: ukończenia 18 roku życia i dyspozycyjności, umiejętności pracy w zespole i budowania dobrych relacji, wysokiej kultury osobistej oraz otwartości i zaangażowania. Uczestnicy zyskują możliwość zatrudnienia w Brill AV Media, zdobędą najistotniejsze informacje dotyczące oświetlenia, nagłośnienia, multimediów i aspektów technicznych eventu oraz specyficzną wiedzę i możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych
 
Szkolenie AV Academy odbędzie się w dniach 22 – 25 sierpnia, codziennie w godzinach 9:00-17:00, w w siedzibie Brill AV Media przy ul. Ojca Aniceta 7 w Warszawie.
Zgłoszenia do AV Academy >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl