Emirates po raz 12 partnerem US Open

Emirates ponownie są oficjalną linią lotniczą wielkoszlemowego US Open, największego wydarzenia tenisowego na świecie, rozgrywanego od 28 sierpnia do 10 września 2023 w Nowym Jorku.
 
Pasażerowie na pokładzie samolotów Emirates, przez cały czas trwania turnieju, będą mogli śledzić transmisje na żywo. Do tego celu zostaną wykorzystane kanały sportowe Sport24 i Sport24 Extra. Pasażerowie podróżujący klasami biznes i pierwszą wybranymi samolotami A380, będą mogli oglądać mecze na 55-calowym ekranie w saloniku pokładowym Emirates.
 
Fani mogą również pozostać na bieżąco z wiadomościami i najważniejszymi momentami turnieju dzięki dostępnym na pokładzie pakietom Wi-Fi. Członkowie Emirates Skywards mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi przez cały lot.
 
Podczas wydarzenia firma organizuje wiele aktywności dostarczających rozrywki. Główne punkty programu w tym roku obejmują spotkania tenisowe z udziałem legendarnych graczy tego sportu.
 
Współpraca linii lotniczych Emirates z Amerykańskim Związkiem Tenisowym (United States Tennis Association, USTA) i corocznym prestiżowym wydarzeniem sportowym sięga 2012 roku. Portfolio sponsorowanych przez linię lotniczą turniejów tenisowych obejmuje również trzy z czterech turniejów Wielkiego Szlema – US Open, Wimbledon i Australian Open, a także 60 innych turniejów w ciągu roku we współpracy z ATP. Wśród nich znajdują się między innymi Western & Southern Open w Cincinnati, Miami Open oraz BNP Paribas Open w Indian Wells w Stanach Zjednoczonych.
 
Ze swojego globalnego węzła w Dubaju linie Emirates obsługują pasażerów na sześciu kontynentach. Linie oferują między innymi połączenia do 12 amerykańskich portów lotniczych, w tym na międzynarodowe lotnisko Logan w Bostonie (BOS), międzynarodowe lotnisko im. Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku (JFK), międzynarodowe lotnisko Los Angeles (LAX), międzynarodowe lotnisko im. George'a Busha w Houston (IAH), międzynarodowe lotnisko im. O'Hare'a w Chicago (ORD), międzynarodowe lotnisko im. Dullesa w Waszyngtonie (IAD), lotnisko Seattle-Tacoma (SEA), międzynarodowe lotnisko Newark Liberty (EWR), lotnisko Dallas-Fort Worth (DFW),  międzynarodowe lotnisko San Francisco (SFO),  międzynarodowe lotnisko im. Miami (MIA) i międzynarodowe lotnisko w Orlando (MCO).
W Polsce linie rozpoczęły działalność w roku 20013.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl