Bawarskie święto piwa w Elektrowni Powiśle. Zorganizuj spotkanie podczas Oktoberfest

Warszawska Elektrownia Powiśle po raz czwarty organizuje Oktoberfest, czyli bawarskie święto piwa, znane także jako chmielowe dożynki. Może to być okazja do organizacji wyjątkowego wieczoru integracyjnego albo spotkania biznesowego w niecodziennej scenerii i klimacie.


We wrześniu w Elektrowni Powiśle odbywa się coroczny Oktoberfest. Jego organizatorzy zapewniają bawarskie przysmaki, dekoracje oraz oprawę muzyczną w wykonaniu Silesian Tyrol Band, który zagra polskie i niemieckie przeboje biesiadne. To wszystko w nowoczesnym, przestronnym i ogrzewanym namiocie. – Będzie wszystko, co pozwoli zorganizować wyjątkowy wieczór integracyjny albo spotkanie biznesowe w bawarskim klimacie i niepowtarzalnej scenerii. Rezerwacji na terminy od 25 do 28 września można dokonywać już dziś – mówi Jacek Sikorski z Elektrowni Powiśle.

Integracji sprzyja wspólne spożywanie posiłków, a organizatorzy Oktoberfest zapewniają bogatą i tematyczną ofertę kulinarną. W menu znajdą się takie dania jak: sałatka śledziowa i sałatka ziemniaczana, golonka z kapustą, sznycel z kartofelsalat i ogórkiem kiszonym, a także danie w wersji wegetariańskiej, czyli panierowany camembert z faszerowanymi pieczarkami. Na deser będzie można zamówić tradycyjny strudel jabłkowy. Nie zabraknie również tradycyjnych precli.
Zgodnie z charakterem eventu serwowane będzie piwo – Oktoberfest Paulaner, ale także wino – Tina Pfaffmann Kult Weisser Burgunder/Pfalz. Możliwe jest również dostosowanie menu pod indywidualne potrzeby klienta.

W ramach oferowanych pakietów Elektrownia Powiśle zapewnia także wsparcie doświadczonego zespołu eventowego. Zaangażowanie pracowników, atmosfera miejsca i jego niepowtarzalny klimat z pewnością sprawią, że czas spędzony tutaj w swobodnej atmosferze pozwoli się zrelaksować oraz nawiązać koleżeńskie relacje.

Kontakt w sprawie oferty, przygotowywanej indywidualnie:
Jacek Sikorski
M: +48 667 770 147
sikorski.jacek@whitestar-realestate.com

Zobacz też: Konferencja outdoor w wydaniu Elektrowni Powiśle >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl