Hatta Sign z rekordem Guinnessa

Należący do Dubai Holding znak Hatta zdobył tytuł "Najwyższego znaku rozpoznawczego" w rankingu rekordów Guinnessa (Guinness World Records™). Imponująca konstrukcja o wysokości 19,28 m jest symbolem tożsamości Hatty i przypomina o jej bogatej historii. Przyciąga także turystów i miłośników pięknych krajobrazów.

Znak stanowi także tło do robienia pamiątkowych zdjęć. Dla miłośników pieszych wędrówek to także zachęta do zdobycia szczytu, z którego można podziwiać panoramę otaczających to miejsce gór. Zdobycie wyróżnienia z pewnością wpłynie na rozwój lokalnego ruchu turystycznego.
Górskie miasto Hatta położone około 130 km od Dubaju jest atrakcją turystyczną ze względu na malownicze tereny i różnorodne szlaki turystyczne. 
Główne centrum aktywności w regionie stanowi ośrodek sportowy Hatta Resorts Wadi Hub. Goście tego obiektu mogą skorzystać z takich atrakcji jak jazda na tyrolce, kolarstwo górskie, wspinaczka skałkowa, zorbing, łucznictwo, a nawet spróbować takiej dyscypliny jak rzucanie siekierą.
Dla miłośników bliskości natury przeznaczona jest oferta glampingowa, czyli nocleg w przyczepach kempingowych, domkach oraz kopułach.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl