Creative Brand Stories – nowa grupa komunikacji marketingowej połączyła kompetencje trzech agencji

Wraz z powstaniem grupy Creative Brand Stories agencje Bossa Nova Events, Box of Stories oraz Eco Stories przeszły rebranding
Na zdjęciu: Wraz z powstaniem grupy Creative Brand Stories agencje Bossa Nova Events, Box of Stories oraz Eco Stories przeszły rebranding

Powstała nowa grupa komunikacji marketingowej – Creative Brand Stories, która skupia trzy agencje: Bossa Nova Events, Box of Stories oraz Eco Stories. Grupa specjalizuje się w obszarze experiential marketingu.
 
Każda z agencji wchodzących w skład nowej grupy zachowuje swoją niezależność, a utworzenie Creative Brand Stories ma pozwolić na kompleksowe wykorzystanie doświadczeń i kompetencji wszystkich podmiotów grupy, w szczególności w obszarach event marketingu, employer brandingu, public relations, wprowadzenie produktów na rynek czy influencer marketingu. Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działa w obszarze event marketingu, Box of Stories – to branded gifts agency oferująca kreatywne wysyłki, powstała w okresie pandemii, Eco Stories – specjalizuje się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw.
 
– Od dłuższego czasu z powodzeniem realizujemy projekty dla naszych klientów, które wykraczają poza sztywne specjalizacje każdej z naszych agencji. Trafia do nas też coraz więcej zapytań o takie kompleksowe podejście. Nasza decyzja o stworzeniu marki parasolowej wynika ze zrozumienia potrzeb współczesnych marketerów oraz z uwzględnienia dynamicznych zmian zachodzących w branży komunikacji marketingowej – tłumaczy Monika Kawecka, CEO oraz creative & strategy director w Creative Brand Stories. – Współpraca grupy trzech wyspecjalizowanych agencji gwarantuje naszym klientom wysoką jakość usług i pozwala korzystać ze skumulowanego efektu synergii. Creative Brand Stories łączy bowiem kompetencje i doświadczenia naszych zespołów, oferuje komplementarne usługi w zakresie experiential marketingu, gwarantuje elastyczność i zwinność w komunikacji oraz dbałość o spójność strategiczną i wizualną, niezależnie od punktu kontaktu konsumenta z marką – dodaje Monika Kawecka.
 
Zmianom towarzyszy nowe hasło Creative Brand Stories: „Kreujemy doświadczenia Twojej marki”, które podkreśla filozofię grupy oraz jej specjalizację w zakresie tworzenia doświadczeń, które wykraczać mają poza standardowe ramy komunikacji marketingowej.
 
Wraz z powstaniem nowej grupy, rebranding przeszły wszystkie tworzące ją agencje. Celem nowej tożsamości wizualnej jest z jednej strony usystematyzowanie, odświeżenie i ujednolicenie graficzne portfolio agencji skupionych pod szyldem Creative Brand Stories.
– Naszą filozofię działania opieramy na kreowaniu unikatowych doświadczeń marketingowych, które pobudzają zmysły i pozostawiają trwały ślad w umysłach odbiorców. Dzięki różnorodności naszych marek możemy tworzyć niezwykłe narracje, które zachwycają, inspirują i angażują – podkreśla Katarzyna Jabłkowska, PR & social media manager w Creative Brand Stories. – Chcieliśmy stworzyć spójną i nowoczesną komunikację wizualną, która oddaje charakter każdej z agencji, jednocześnie podkreślając naszą wspólną przynależność. Zależało nam, aby nowa identyfikacja wizualna była odzwierciedleniem naszej energii i dynamiki w działaniu oraz aby komunikowała takie wartości jak elastyczność, efektywność i komfort klientów, które stanowią fundament naszych marek – dodaje Katarzyna Jabłkowska.

Obecnie Creative Brand Stories zatrudnia kilkunastu specjalistów z obszaru marketingu i komunikacji, działających w biurze w Krakowie.
W portfolio grupy znajdują się takie marki, jak GFT, Health Labs Care, Herbalife, Interia, Maspex, Polska Press Grupa, The Bahlsen Family, Deloitte, Ringier Axel Springer, Semilac, CCC Group i Tiger. 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl