Pierwsze spotkanie kadry kierowniczej Grupy PHH

W Regent Warsaw Hotel, w dniach 11-12 września odbyło się pierwsze spotkanie całej kadry kierowniczej Grupy PHH, w którym uczestniczyło ponad 100 osób z całej Polski. Spotkanie miało charakter roboczy, podczas którego omawiano najważniejsze zadania stające przed hotelami i obiektami Grupy PHH, a także kierunki rozwoju na przyszły rok. Zakomunikowano również o 15-procentowych podwyżkach dla pracowników od stycznia 2024 roku.  
 
Celem spotkania było przede wszystkim omówienie sposobów zastosowania najlepszych narzędzi finansowych, sprzedażowych i marketingowych w rozwoju hoteli i obiektów należących do grupy w obliczu nowych wyzwań w branży hotelarskiej. Zaprezentowane zostały również założenia budżetowe dla hoteli w związku z przygotowaniem optymalnych planów finansowych na 2024 r., dotyczące bieżącego funkcjonowania, a także w związku z trwającymi, licznymi inwestycjami w ramach grupy.
 
– Ludzie to największa wartość naszej firmy. Dzisiaj połączyliśmy siły, aby pokazać, że jesteśmy najlepsi i najsilniejsi. Dobre wyniki w naszej firmie to nasza wspólna praca i nie byłoby ich, gdyby nie zaangażowanie każdego pracownika z osobna. Dlatego chciałbym podziękować każdemu za trud i poświęcenie, ponieważ to dzięki Wam tworzymy największą grupę hotelową w kraju z polskim kapitałem – powiedział prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, Gheorghe Marian Cristescu. – W Grupie PHH dbamy o swoich pracowników i o to, żeby ich wynagrodzenia były na jak najwyższym poziomie. Dlatego już od nowego roku planujemy podwyżki o 15 proc. dla pracowników w całej, naszej grupie – zapowiedział prezes PHH.
 
Spotkanie zostało zorganizowane w formie dwudniowych warsztatów, podczas których wykorzystano wiedzę i doświadczenie długoletnich pracowników PHH. W szkoleniu uczestniczyli prezesi oraz dyrektorzy obiektów ze wszystkich spółek należących do Grupy Kapitałowej PHH: Polski Holding Hotelowy, PHH Hotele, Gliwicka Agencja Turystyczna, Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, Przedsiębiorstwo Usługowe Holtur, Interferie, Interferie Medical SPA, Geovita i Elbest oraz Regent Warsaw Hotel.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl