POT rozpoczęła akwizycję na polskie stoisko podczas targów IBTM World

Poland Convention Bureau POT organizuke polskie stoisko narodowe na IBTM World
Na zdjęciu: Poland Convention Bureau POT organizuke polskie stoisko narodowe na IBTM World

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła akwizycję wystawców na polskie stoisko narodowe podczas targów IBTM World, które odbędą się w Barcelonie w dniach 28-30 listopada 2023 r. Wnioski można składać do 10 października.
 
IBTM World w Barcelonie to jedno z kluczowych międzynarodowych wydarzeń targowych skierowanych wyłącznie do profesjonalistów z branży spotkań. Podczas tego wydarzenia w Gran Via Fira de Barcelona specjaliści spotkań z całego świata gromadzą się, aby promować swoje produkty, prezentować różne destynacje oraz nawiązywać nowe partnerstwa, czerpiąc inspirację do organizacji spotkań i wydarzeń. W poprzednim roku w IBTM World w Barcelonie uczestniczyło ponad 10 000 osób, a 2200 wystawców z 150 krajów świata umożliwiło przeprowadzenie ponad 100 000 spotkań biznesowych.
Tematem przewodnim na polskim stoisku narodowym będzie kampania o nazwie „Poland. More than you expected”. W ramach tej kampanii marketingowej oraz podczas „Muzycznych Poranków” Poland Convention Bureau POT będzie promować Polskę jako konkurencyjną destynację spotkań na arenie międzynarodowej. Poland Convention Bureau chce podkreślić, że nasz kraj to miejsce nie tylko bezpieczne, przyjazne i gościnne, ale także posiadające bogate dziedzictwo kulturowe, nowoczesną infrastrukturę oraz profesjonalną branżę spotkań, która jest świadoma światowych trendów. Polskie stoisko narodowe będzie miało powierzchnię 72,5 mkw. Koszty udziału w targach na polskim stoisku narodowym organizowanym przez POT dla przedstawicieli branży MICE, którzy spełniają kryteria i warunki, to 1000 złotych. POT planuje udział w stoisku 12 wystawców z kategorii:

  • miejskie i regionalne convention bureaux
  • profesjonalni organizatorzy kongresów
  • firmy specjalizujące się w organizacji podróży motywacyjnych
  • obiekty kongresowych oraz hotele z udogodnieniami konferencyjnymi

Zgłoszenia udziału w polskim stoisku narodowym organizowanym przez POT na stacjonarnych targach IBTM World 2023 można składać do 10 października 2023 r. do godziny 12:00. Po zakończeniu akwizycji POT dokona oceny przesłanych zgłoszeń, na tej podstawie zostanie przygotowana stosowna umowa.
Szczegóły dotyczące zgłoszeń i dokumenty do pobrania znajdują się tutaj >>>
Źródło: PCB POT

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl