Dentsu Polska producentem wykonawczym gali Bestsellery Empiku 2023

Gala 25. edycji Bestsellerów Empiku odbędzie się 13 lutego. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie TVN oraz na YouTube i Facebooku Empiku wraz z relacją zza kulis. Producentem wykonawczym gali po raz drugi jest agencja Dentsu Polska.
 
To jubileuszowa edycja Bestsellerów – Empik nagradza najpopularniejszych twórców w Polsce już od ćwierć wieku a sama gala będzie zwieńczeniem obchodów 75-lecia Empiku. Koncepcję „Inspiruje nas przyszłość”, która wygrała w przetargu, przygotowała jednostka branded contentowa Dentsu Creative. Organizatorzy zapowiadają, że gala pokaże nowoczesne rozwiązania telewizyjne i digitalowe a elementem dystynktywnym wydarzenia będzie włączenie autentycznych historii klientów Empiku w dramaturgię gali. Producentem wykonawczym jest agencja marketingowa Dentsu Polska.
 
Komunikacja dot. zarówno nagród, jak i samego wydarzenia oraz specjalnych aktywacji dla klientów, jest w całości zaplanowana i prowadzona in-house przez zespół Empiku. Trwająca półtora miesiąca kampania obejmuje kanały własne: social media, działania content i direct marketingowe, portal, aplikację oraz salony Empik a także zewnętrzne: influencer marketing, TVN, a także YouTube oraz Radio Zet i Onet.pl jako patronów medialnych wydarzenia.
 
już we wtorek, 13 lutego. Wydarzenie będzie transmitowane jednocześnie w telewizji (TVN, g.20.15) oraz w internecie (YouTube oraz Facebook Empiku, g.19.15). Widzowie online obejrzą pełną galę oraz zajrzą również za jej kulisy i na czerwony dywan. Będą wywiady z twórcami, komentarze ekspertów oraz konkursy. Ponadto czas przeznaczony na telewizyjne breaki reklamowe wypełnią w streamingu dodatkowe występy muzyczne gwiazd.
 
Gospodarzem części telewizyjnej będzie Marcin Prokop. Transmisję online poprowadzą Julia Wieniawa, Aleksandra Domańska i Damian Tkaczuk. Podobnie jak w poprzednich latach, cała transmisja online, wraz z występami muzycznymi, będzie tłumaczona symultanicznie na język migowy.
 
Bestsellery Empiku pokazują, w czym Polacy zaczytywali się w minionym roku, jakiej muzyki i jakich treści audio najchętniej słuchali i co najczęściej oglądali na małym i dużym ekranie. Statuetki zostaną przyznane w kilkunastu kategoriach. Podczas gali poznamy również Pisarza i Artystę Muzycznego Roku a w części streamingu także Twórcę Internetowego Roku. Zwycięzców wskażą fani w głosowaniu w aplikacji Empik. Rywalizacja zakończy się 13 lutego – na kilka godzin przed galą. W trakcie wydarzenia ogłoszone zostaną także literackie, filmowe i muzyczne Odkrycia Empiku 2023. To twórcy wskazani przez jury, którzy w ubiegłym roku wnieśli do kultury powiew świeżości, a ich dalszą artystyczną drogę zdecydowanie warto śledzić.
 
W tym roku za oprawę muzyczną gali odpowiada Michał FOX Król, a13 lutego na scenie wystąpią artyści, którzy mają również szansę zakończyć wieczór ze statuetką Bestsellera Empiku 2023: Daria Zawiałow, Kortez, Kwiat Jabłoni (nominowani w kategorii Pop), Nosowska (nominowana w kategorii Literatura piękna), i AVI (nominowany w kategorii Rap i hip-hop). Muzycznych wrażeń dostarczą ponadto: Kacperczyk, Kaśka Sochacka, Brodka, Julia Wieniawa, Dawid Tyszkowski oraz Daria ze Śląska.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl