Webinar: wielorazowe opakowania na wydarzeniach

23 maja 2024 odbędzie się bezpłatny webinar na temat wprowadzania wielorazowych opakowań na wydarzeniach. Organizuje go Planet Reuse we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zero Waste.
 
Planet Reuse to europejski projekt dążący do przyspieszania przechodzenia na opakowania wielorazowe w Europie. W 2022 roku tylko w Polsce odbyło się ponad 5 tysięcy imprez masowych, które zgromadziły w sumie 23 miliony uczestników. Te liczby pokazują, że temat opakowań na wydarzeniach nie jest sprawą błahą.
Organizowany webinar ma na celu podniesienie świadomości oraz rozpoczęcie dyskusji na temat zmian, które można podjąć, aby przyczynić się do redukcji jednorazowych odpadów z tworzyw sztucznych. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w nim wszystkich związanych z organizacją wydarzeń oraz zainteresowanych tematyką ograniczenia jednorazowych opakowań.
 
Swoimi doświadczeniami oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wprowadzania wielorazowych opakowań na eventach podzielą się goście webinaru, którymi będą: Iwona Pawelec Burczaniuk, członkini zarządu i dyrektor biura organizacji, Stowarzyszenie Animacji Kultury Pogranicza Folkowisko, Rafał Głowacki, dyrektor ds. gastronomii, Prezero Arena Gliwice, Kadi Kenk, kierownik projektów dot. wielorazowości, Fundacja Let's do it oraz Joosep Vimm, członek rady Tallinna, były wiceburmistrz Tallinna.
Webinar będzie moderowany przez Annę Desogus oraz Martę Zwolińską-Budniok z zespołu Planet Reuse. Wydarzenie odbędzie się w języku polskim z dwoma prezentacjami w języku angielskim. Przewidziany jest także czas na dyskusję w grupach.
Spotkanie potrwa od godziny 10.00 do 11.15. Odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom

Rejestracja >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl