Euro 2024: integracja przez piłkę

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, znane powszechnie jako EURO, to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych na naszym kontynencie. W 2024 roku miłośnicy piłki nożnej będą mieli okazję śledzić emocjonujące spotkania i przeżywać niezapomniane chwile na boiskach. Jednakże, EURO 2024 oferuje coś więcej niż tylko sportowe widowisko. To doskonałe narzędzie do integracji zespołów w miejscu pracy.

Wiele firm nie wykorzystuje takich wydarzeń sportowych, jak Euro jako okazji do zacieśnienia więzi między pracownikami. A to duży błąd! Bo nic tak nie łączy jak piłkarskie emocje. Organizowanie wspólnego oglądania meczów w firmie może być świetnym sposobem na budowanie atmosfery współpracy i integracji. Pracownicy będą mieć możliwość spędzenia czasu poza standardowymi obowiązkami, co sprzyja lepszemu poznaniu się i wzmacnianiu relacji.Wpływ integracji na wyniki firmy
Integracja pracowników ma bezpośredni wpływ na wyniki firmy. Badania pokazują, że silne więzi w zespole przekładają się na wyższą produktywność, większą satysfakcję z pracy i lepsze osiągnięcia biznesowe.
Badanie przeprowadzone przez Cornell University wykazało, że zespoły, które spędzały czas razem poza pracą, osiągały lepsze wyniki. Integracja poprzez wspólne aktywności zwiększa zaufanie między pracownikami, co wpływa na efektywną komunikację i współpracę.
Dodatkowo, raport opublikowany przez Gallup wskazuje, że pracownicy, którzy czują się zintegrowani z zespołem, są bardziej zaangażowani w swoją pracę. Zwiększone zaangażowanie przekłada się na wyższą motywację i lepsze wyniki dla firmy.

Jak to zrobić?
Po pierwsze – zarezerwuj przestrzeń do oglądania meczów – to może być open space, kuchnia, sala konferencyjna lub kilka różnych mniejszych pomieszczeń, tak aby każdy zespół oglądał mecz w swoim gronie? W wyborze możesz liczyć na pomoc Royal Catering. Mamy doświadczenie w organizacji meczowych integracji i z chęcią podpowiemy Ci, gdzie w Twojej firmie będzie idealne miejsce do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji.

Telefon do Royal Catering i wskazanie miejsca integracji to właściwie dwie rzeczy, które powinieneś zrobić. O resztę zadbamy my. Nasze menu EURO 2023 jest podzielone na poszczególne mecze ze wskazaniami dedykowanych stacji dla każdej rozgrywki. Oznacza to, że np. na meczu Polska-Holandia przygotujemy dla Ciebie i Twojego zespołu stacje holenderską i Polską. Potyczki będą odbywać się nie tylko na boisku, ale również na talerzu! Dostarczymy przekąski meczowe, napoje i zorganizujemy konkursy czy quizy związane z turniejem. Takie wydarzenie nie tylko zintegruje zespół, ale również zbuduje poczucie wspólnoty i przynależności do firmy.

Pamiętaj, że organizowanie wspólnego oglądania meczów może być skutecznym narzędziem do budowania atmosfery zaufania, współpracy i zaangażowania w miejscu pracy. Nie zwlekaj i zaplanuj EURO 2023 w Twojej firmie!

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl