Z-Factor i MICEview ogłaszają strategiczne partnerstwo

Wojciech Liszka, właściciel i CEO Z-Factor: Razem z MICEview jesteśmy gotowi wprowadzić nowe standardy i kształtować przyszłość analizy rynku spotkań w Europie
Na zdjęciu: Wojciech Liszka, właściciel i CEO Z-Factor: Razem z MICEview jesteśmy gotowi wprowadzić nowe standardy i kształtować przyszłość analizy rynku spotkań w Europie

Z-Factor i MICEview, dwie wiodące firmy specjalizujące się w analizie rynku dla branży spotkań ogłosiły strategiczne partnerstwo, które ma na celu przedefiniowanie standardów i poprawę analizy rynku w branży spotkań w całej Europie.
 
Partnerstwo Z-Factor i MICEview ma stanowić znaczący krok w branży, łącząc wiedzę i zasoby dwóch wpływowych graczy w celu stworzenia optymalnych ram dla benchmarkingu spotkań i wymiany danych. Wykorzystując połączone siły, Z-Factor i MICEview dążą do wzmocnienia zespołów ds. sprzedaży i zarządzania przychodami, dostarczając kluczowych informacji, ostatecznie zwiększając efektywność i skuteczność ich działań.
 
– Jesteśmy podekscytowani, że możemy rozpocząć tę podróż z MICEview – mówi Wojciech Liszka, właściciel i CEO Z-Factor. – To partnerstwo reprezentuje zbieżność naszego wspólnego zaangażowania na rzecz innowacji i najwyższej jakości w obsłudze branży spotkań. Razem jesteśmy gotowi wprowadzić nowe standardy i kształtować przyszłość analizy rynku spotkań w Europie.
 
Potwierdza to Tobias Tegetmeyer, partner zarządzający w MICEview: – Współpraca z Z-Factor stanowi ekscytującą możliwość połączenia naszych sił i kompetencji w celu dostarczenia naszym klientom niezrównanej wartości. Pracując razem nad określeniem optymalnych zestawów danych i standardów branżowych, zamierzamy dostarczać dane, które będą wspierać świadome podejmowanie decyzji i sprzyjać rozwojowi w branży spotkań.
 
Partnerstwo będzie polegać na wspólnym definiowaniu optymalnych zestawów danych, współpracy z kluczowymi interesariuszami oraz zapewnieniu zgodności z ramami prawnymi i standardami branżowymi. Ponadto, Komitet Sterujący składający się z przedstawicieli obu firm będzie nadzorował wdrażanie inicjatyw partnerskich.
 
Ze wspólną wizją i zaangażowaniem, Z-Factor i MICEview są gotowi przewodzić w transformacji branży spotkań, napędzając innowacje i dostarczając wartość klientom w całej Europie – deklarują przedstawiciele obu firm.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl