Sound of Music w Grupie NCF

Zespół agencji eventowej Sound of Music stworzył dział eventowy w firmir NCF Group. Specjalizująca się w w przygotowaniu i realizacji projektów z zakresu marketingu bezpośredniego oraz shopper marketingu NCF poszerza kopetencje i wprowadza event do swojej oferty.

Nowym działem eventu w NCF zarządza Katarzyna Boszko, wcześniej dyrektor ds. rozwoju w Sound of Music. Ze względu na skomplikowaną sytuację prawną firma Sound of Music nie prowadzi działalności operacyjnej.
NCF specjalizująca się dotąd w marketingu bezpośrednim, zyskała know-how, który pozwolić ma rozszerzyć wachlarz usług o kreację i realizację eventów. Zdaniem zarządu NCF podjęte kroki wpisują się w strategię rozwoju spółki.
 – Siła i rozpoznowalność Sound of Music w branży eventowej wynika przede wszystkim z jej świeżych i oryginalnych kreacji oraz ze zgranego i doświadczonego zespołu. Zdobycie tak ważnego kapitału umożliiwiło nam stworzenie jednej z najbardziej kompleksowych ofert na rynku w zakresie wsparcia sprzedaży – powiedział Jan Karaszewski, prezes NCF.

W portfolio Sound of Music znajdują się wydarzenia m.in. dla Iberia Motor Company, Hawlett-Pacard, AccelorMittal, Intel, Bank PKO SA, Credit Agricole, Carlsberg Polska, Kompania Piwowarska, Nissan, Citroen Polska, czy Getin Bank. W najlepszym okresie agencja przeprowadzała ponad 100 eventów rocznie.

Obecnie usługi NCF obejmują promocję w punkcie sprzedaży, eventy, produkcję i logistykę materiałów POS, konkursy i programy konsumenckie, aktywacje konsumenckie w internecie i mediach społecznościowych oraz działania komunikacyjne B2B. Założona w 2002 roku agencja NCF działa w ramach notowanej na giełdzie spółki United SA. Pod szyldem NCF dotychczas realizowane były projekty dla takich marek jak: L’Oreal, Lancome, Bacardi-Martini, Nemiroff, Finlandia, Rossmann, Zdrovit, Fiat, Mlekpol czy Warka. W pierwszym półroczu 2013 roku przychody Grupy United przekroczyły 6 mln zł.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt