PGNiG Polish Beach Handball Tour z Rent Design

Firma Rent Design była partnerem wydarzenia i wsparła organizatorów mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej w aranżacji przestrzeni dla uczestników i gości turnieju.

PGNiG Polish Beach Handball Tour to jeden z najsilniej obsadzonych turniejów plażowej piłki ręcznej w Europie. Po wielu emocjonujących meczach tytuł Mistrza Polski 2014 w plażowej piłce ręcznej powędrował do BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski oraz BHT Auto-Forum Petra Płock.
Na czas rywalizacji Rent Design rozstawiła w miasteczkach turniejowych namioty Tenpan wyposażone w ekologiczne wpasowujące się w plażowy klimat meble. Wśród nich m.in. stoliki Paltab i Clic oraz sofy Palpuf wykonane z odnowionych europalet i skrzynek po owocach przeznaczonych do recyklingu. Eko meble komponowały się z dmuchanymi sofami Erchester i kolorowymi leżakami plażowymi Loki, zapewniającymi plenerowy relaks. Miasteczka powstały w Warszawie i Gdańsku.
– Nasz zespół to ludzie aktywni, lubiący ciągle być w ruchu. Kochamy sport i właśnie dlatego wspieramy takie inicjatywy jak PGNiG Polish Beach Handball Tour – podsumowuje Wojciech Zbroja, prezes Rent Design.

 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl