Prezesi Grupy Mazurkas odznaczeni za działania na rzecz kultury

Podczas Forum Humanum Mazurkas prezesi Grupy Mazurkas Andrzej Bartkowski oraz Andrzej Hulewicz zostali odznaczeni przez minister kultury i dziedzictwa narodowego Małgorzatę Omilanowską honorową odznaką „Zasłużeni dla Kultury Polskiej” za wkład w szerzenie kultury w Polsce.
 

Wręczenie odbyło się to podczas wydarzenia, którego są mecenasem, twórcą i organizatorem. Była to kolejna XI edycja cyklu spotkań Forum Humanum Mazurkas, w pełni poświęconych promocji  kultury poza murami muzeów, teatrów i galerii, w towarzystwie biznesu.
Pierwsza edycja odbyła się w 2012 roku. Na scenie wystąpiło wielu artystów scen polskich, ale również zagranicznych. Jak informują organizatorzy, MCC Mazurkas pomaga artystom udowodnić, że sztuka może być obecna także w biznesie. I to nie tylko jako element wystroju biura czy gabinetu ale jako przedmiot rozmów, dyskusji, wymiany myśli. To idea prześwięcająca działaniom pro kulturalnym takim jak projekt Forum Humanum Mazurkas, który umożliwia synergię świata kultury i biznesu.
Mazurkas stawia przed sobą misję, którą realizuje zgodnie z mottem: Spotkać sztukę, czerpać z niej, spotkać i poznać ciekawych ludzi i samemu być widzianym – słowem Forum Humanum Mazurkas.
 – Myślę, że biznes można nazwać dojrzałym, jeśli nie ograniczy się tylko do wyniku finansowego. Biznes powinien przejąć dobrowolnie część kosztów publicznych. Tworzy to więzi społeczne nie do przecenienia. Mazurkas stawia na kulturę. Wspieramy artystów, organizujemy piękne koncerty i spotkania artystyczno-kulturalne. Jest to, jakże potrzebna każdej firmie, wartość dodana – inspirująca i dająca satysfakcję. Dostrzeżenie moich działań w tym kierunku i odznaczenie mnie przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego – panią Małgorzatę Omilanowską honorowa odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej” jest dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Mam wiele pomysłów na kontynuację działań na rzecz kultury i sztuki. Póki siły starczą, w Hotelu Mazurkas będzie można spotkać wiele kulturalno-artystycznych wydarzeń wielkiej wagi – mówi Andrzej Bartkowski, prezes Grupy Mazurkas.

 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl