Grupa BFC partnerem Madonna di Campiglio

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Grupa BFC została oficjalnym partnerem regionu Madonna di Campiglio na rynek polski w sezonie 2015/2016.

 

Madonna jest najbardziej znanym i bardzo chętnie odwiedzanym kurortem narciarskim we Włoskich Dolomitach. Region położony w kluczowej dla polskiego klienta Dolinie Słońca przeszedł przez ostatnie lata duże zmiany. Dwa lata temu został wprowadzony Skipass Skiarea Campiglio, który objął 150 km tras, tworząc największy region narciarski w stowarzyszeniu Skirama Dolomiti. Natomiast w zeszłym roku został zakończony remont systemu zaśnieżania, co gwarantuje warunki narciarskie od początku grudnia do połowy kwietnia.
Jak poinformował Giancarlo Cescatti, dyrektor biura promocji Madonna di Campiglio, przez następne cztery lata region będzie gospodarzem jednej z eliminacji prestiżowych zawodów Alpejskiego Pucharu Świata. Chodzi słynny, rozgrywany w centrum miasta, nocny slalom 3Tre – AUDI FIS SKI WORLD CUP. 
– Tytuł oficjalnego partnera Madonny di Campiglio jest dla nas dużym wyróżnieniem i potwierdzeniem naszej pozycji na rynku. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w organizacji imprez narciarskich od 23 sezonów, zobowiązuje nas do trzymania najwyższego poziomu wyjazdów. Realizujemy kilkadziesiąt eventów narciarskich w roku, podczas których wysyłamy na narty kilka tysięcy osób. Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży, licencjonowaną szkołą narciarską PZN, organizatorem połączeń czarterowych do Verony, gwarantujemy dedykowane ubezpieczenia narciarskie, akredytacje do pracy kadry we Włoszech, posiadamy całoroczne kontrakty z hotelami i operatorami wyciągów narciarskich. Dzięki tak dużej skali jesteśmy w stanie zaproponować firmom, grupom czy klientom indywidualnym wysoki standard oraz najwyższej jakości program przy niezawyżonych przez pośredników kosztach. W naszych projektach kluczowy jest profesjonalizm i bezpośrednia współpraca z partnerami – mówi Łukasz Adamowicz, dyrektor działu incentive BFC.
– Nasze największe imprezy wymagają współpracy z miastami i biurami promocji regionów. Dzięki kontraktowi z Madonną di Campiglio przeniesiemy tam w nadchodzącym sezonie uznawany za największy w Alpach event – Narciarskie Dni Polskie. Tej skali wydarzenie w hotelach 4- i 5-gwiazdkowych wymaga odpowiedniej infrastruktury, logistyki, wysokiej jakości obsługi i wsparcia lokalnych instytucji. Te wszystkie rzeczy znaleźliśmy u naszego partnera we Włoszech. Region jest nam bardzo dobrze znany, tylko w zeszłym roku gościło tam około 2000 klientów grupy BFC – podkreśla.
W drugim tygodniu grudnia BFC zorganizowało w Madonnie kolejną edycję Snow Music Show – imprezę będącą fuzją muzyki i narciarstwa. Nowa odsłona eventu zmieniła jego formułę z krajowej na międzynarodową. Podczas imprezy wystąpili m.in. Tom Novy, legenda muzyki house, Fast & Frank z legendarnej grupy Fun Lovin’ Criminals czy Jaskułke i Sochacki, którzy stworzyli niezapomniany spektakl wizualno-muzyczny w samym centrum miasteczka.
– Już 22 grudnia BFC i zaproszeni goście będą mogli kolejny raz poczuć emocje związane z zawodami Alpejskiego Pucharu Świata. Liczymy, że wyjazd na nocny slalom 3Tre – AUDI FIS SKI WORLD CUP w Madonnie wpisze się do kalendarzy projektów incentive'owych – podsumowuje Łukasz Adamowicz.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl