KDK Events organizatorem Pilates Summit 2020 w formacie online

Agencja eventowa KDK Events organizuje międzynarodową konferencję Pilates Summit 2020 dla Pilates Alliance i Whiti Sports. Wydarzenie odbędzie się w formule online.

– Misją konferencji jest popularyzacja stylu życia i systemu ćwiczeń zapoczątkowanych przez Josepha Pilatesa. W tym celu zaangażowaliśmy jednych z najlepszych trenerów na świecie m.in. Lolitę San Miguel, Elisabeth Larkam, Cathy Corey, Cathryn Ross-Nash, aby nasi uczestnicy mieli możliwość inspiracji od światowej czołówki – mówi Iva Mazzoleni, współtwórca Pilates Summit.
Trzydniowe wydarzenie (10 – 12 lipca) obfituje w różnorodne formy przekazu – od sesji warsztatów, lekcji, wspólnych ćwiczeń po zajęcia teoretyczne i spotkania LIVE z nauczycielami: www.pilates-summit.com
– Zależało nam na stworzeniu platformy wymiany doświadczeń i networkingu uczestników. Event online to nowatorski format, ale stwarzający z drugiej strony możliwość interakcji i spotkania w jednym miejscu tak doskonałych nazwisk. Coś, co byłoby bardzo trudne w tradycyjnych warunkach – dodaje Gabriela Grabowska, współtwórca Pilates Summit.

KDK Events odpowiedzialna jest za kompleksową organizację przedsięwzięcia. Agencja pracowała z klientem już od etapu tworzenia koncepcji. Dalej tworzyła identyfikację wizualną konferencji – logotyp, landing page, materiały reklamowe, infografiki, animacje. Od strony produkcyjnej KDK Events oddaje dla uczestników wirtualną platformę, dającą możliwość odbycia online spotkań networkingowych, uczestnictwa w jednej z kilku równoległych sesji, szeregu interakcji z trenerami.
– To dla nas kolejny projekt, który jest dowodem na to, że duże międzynarodowe wydarzenia, gdzie aspekt transferu wiedzy jest kluczowy, doskonale sprawdzają się w wirtualnej rzeczywistości – mówi Michał Michałowski, senior partner KDK Events. – Oczywiście każdy event ma swoją specyfikę. W tym przypadku bohaterem jest pilates, ćwiczenia, warsztaty – a naszym zadaniem – jak najlepsze ujęcie w obrazku kilkudziesięciu godzin merytorycznych zajęć z topowymi trenerami pilatesu.
To kolejny wirtualny event realizowany przez KDK Events w ostatnim czasie. Agencja specjalnie w tym celu wydzieliła dział odpowiedzialny za międzynarodowe konferencje online i gromadzi portfolio realizacji pod marką spółki córki www.eventy-online.pl.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl