Czterdzieści cztery drużyny branżowe wystartowały w bowlingowym turnieju B2Beat

Już po raz drugi przedstawiciele branży eventowej, reklamowej i mediów spotkali się w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta w Warszawie. Wśród atrakcji programu był między innymi turniej bowlingowy.

Wzięły w nim udział 44 drużyny, czyli o 14 więcej niż przed rokiem. Najlepszy w branży okazał się w tym roku zespół HoReCup AICR (założony przez agencję eTravel), który wygrał voucher na kwotę 10 tys. zł. Miejsce drugie zdobyli ex aequo ubiegłoroczni mistrzowie z agencji New Look Advertising oraz drużyna agencji Tomascon. Miejsce trzecie przypadło drużynie OOH Star Event z OOH event i Star Event.

– Bardzo się cieszymy, że Branżowy Turniej Bowlingowy cieszy się tak dużym i rosnącym zainteresowaniem. Przygotowujemy to wydarzenie z myślą o osobach, które zawodowo zajmują się eventami i ich liczny udział jest dla nas wyjątkowym dowodem uznania. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że nasze wydarzenie „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula” już na stałe wpisze się w kalendarze imprez branży eventowej – podkreśla Bogumił George, prezes BMG Entertainment.

Wieczór poprowadził dziennikarz radia Eska Krzysztof „Jankes” Jankowski. W programie znalazły się koncerty wzbogacone o wizualne efekty specjalne. Wśród ogni i dymów swój materiał zaprezentowali artyści wytwórni Gorgo Music: zwycięzca programu Twoja twarz brzmi znajomo – Filip Lato, który przedpremierowo wykonał wybrany repertuar z debiutanckiego albumu, oraz wyjątkowa formacja kobieca – Zouzy. Na gości przez cały wieczór czekały także różnorodne aktywności eventowe, jak m.in. laserowy paintball, warsztaty barmańskie, VR, escape room, armwrestling z Mistrzem Polski, zawody w najsilniejszym uderzeniy, basketball czy wyścigi VR.
Organizator wydarzenia było Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, a partnerem branżowym MeetingPlanner.pl.

FOTORELACJA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl